Pirmais mājsēdes vakars - asaras pie aizvērtām veikala durvīm, alkohols un suņu staidzināšana

© Dmitrijs Suļžics/F64

Ļaudis sociālajos tīklos ceturtdienas vakarā steidza dalīties ar iespaidiem mājsēdes pirmajā vakarā.

"Svinam! Nē, nevis mājsēdi (nesūdzamies, ka ieviesa), bet kāda ģimenes locekļa jubileju. Tā kā viesi ierasties nedrīkst, ēdīsim paši uz nebēdu,",

"Nu ko, tā diena ir klāt. Jāskrien iepirkt alus, lai mājsēdē ir ko darīt",

"Pat laikapstākļi parūpējušies, lai mēs neietu ārā no mājas. Pat Liepājā vējš gāž no kājām",

" Pirmā diena un jau dzirdu skaļāku kaimiņu vārdu apmaiņu! Nez, kas būs vēlāk - pēc nedēļas vai trim?!",

"Vai kādam nevajag pieskatīt suni līdz 15. Novembrim? Vai arī ziniet, kur var iegādāties/iznomāt uz mēnesi?"' ,

"Mācos zoli",

"Nu ja šitā mājsēde, suņstaidze un dienasvidusšnabjpirce vēl mēnesi noturēsies, nudien visi glupie jociņi jau būs izbeigušies",

"Sākas majsēde, izvedot suni pēc 20:00 sajūta ka noziedznieks",šādus vērtējumus un vērojumus var izlasīt mikroblogošanas vietnē "Twitter".

Pie veikaliem starp pulksten 18 un 19 bija izveidojušās garas rindas, jo bija jāpaspēj nopirkt pārtika un citas nepieciešamās preces īsā laika sprīdī. Rindas bija pat pie degvielas uzpildes stacijām, kurās var nopirkt ko ēdamu un dzeramu.

Taču neiztika arī bez asarām. Ārkārtīgi žēl bija kādas jaunās māmiņas, kas nepaspēja veikalā nopirkt bērnam zīdaiņu maisījumu. Viņa stāvēja pie veikala aizvērtajām durvīm un raudāja. Protams, var teikt, ka pati vainīga, ka neaizgāja uz veikalu agrāk vai ka iepriekš nav nopirkusi pietiekamu rezervi, bet situācijas var būt dažādas. Katrā ziņā avāriju jau nu neviens nevar iepriekš paredzēt.

Dzīvesstils

Osteoporoze ir kaulu slimība, kas ievērojami palielina lūzumu risku. Osteoporozes izplatība pieaug līdz ar vecumu, īpaši sievietēm, kas vecākas par 50 gadiem. Ārsts Džeimss Topilovs, Hakensakas universitātes Medicīnas centra reimatoloģijas speciālists, pastāstīja "Parade", ka, lai novērstu šo slimību, ir jāēd siers.

Svarīgākais