"Spēcīgi!" Latviešu astrologa prognoze par Lidl atvēršanu Latvijā

© Romāns Kokšarovs/F64

Kā zināms, ceturtdien, 7.oktobrī, visā Latvijā tiks atklāti kopumā 15 mazumtirdzniecības tīkla "Lidl" veikali. Andris Račs komentējis šo procesu no astroloģiskā skatupunkta.

Kā raksta Račs, LIDL atvēršanas horoskops ir ļoti interesants, un protams, pretrunīgs, kā jebkura elektīvā karte.

"Mans vispārējais viedoklis: SPĒCĪGI UN KONKURĒJOŠI. Kartē redzam planētu stelliumu uz Asc, kas veido ļoti agresīvu un reizē pozitīvu(Svaru zīme) tēlu. Tāds veikals pretendē uz vienīga un galvenā līdera vietu.
Augošs Mēness, taču pievērsiet uzmanību, ka čika laiks sākas plkst 8.03(!).
Liekas, ka neskatoties uz to, ka Jupiteram nav pieaugoša aspekta ar Mēnesi, es domāju, ka tas strādās, jo Lidl JAU IR PAZĪSTAMS un daudziem tas nav jaunums, tādēļ tā popularitāte būs augsta.
Retrogrādais Merkurs ir trigona ar Jupiteru( ilgtermiņā pieaugošā). (Nu laiks rādīs vai visiem retrogrādās fobijas cilvēkiem būs iemesls piesieties).
Svarīga ir Veneras-Marsa savstarpējā recepsija, kas nodrošina 2./8 mājas darbību atbilstoši pirktspējai un pieprasījumam.
Urāna kvinkonss nodrošina spēju uz riskantu dempingu, lai iedragātu konkurentu (8. māja ir 2.no 7.mājas) finanšu stāvokli.
Ļoti interesantas ir zvaignes ar svarīgākajiem horoskopa punktiem-Asc, Mc, Ic
Asc pārvaldniekam Venerai ir savienojums ar veiksmīgu zvaigzni Bungula
Mc pārvaldniekam Mēnesim ir savienojums ar superveiksmīgām planētam Spica un Arcturus
Mc ir savienojums ar zvaigzni Pollux-nav veiksmīga.
Ic ir savienojums ar pva zvaigznaja Alfu)-veiksmīga
Merkurs ir savienojuma ar Murfid-veiksmīga
Tātad vairāk ir veiksmīgās zvaigznes
Planetārā stunda-Jupiters
Tattva-akaša(Jupiters)
1.Mēness diena-nav pats labākais sākumam, taču labāka par daudzām citām
Nakšatra -Čitra pieder pie maigajām, Veneras tipa)
Karana-Bava (normāli)
Joga-Vaidhriti(Jupiters)-nelabvēlīga
Nedēļas diena- Ceturtdiena-labvēlīga," pausts Rača ierakstā.
Kā vēstījām, gatavojoties veikalu atvēršanai Latvijā, "Lidl" investējis vairāk nekā 200 miljonus eiro savu veikalu un loģistikas centra būvniecībā, kā arī veidojot jaunas ielas, satiksmes apļus, krustojumus, apstādījumus un dažādus apkārtējās infrastruktūras uzlabojumos. Uzņēmums Latvijā arī radījis jau vairāk nekā 2000 jaunas darbavietas.

"Lidl" veikali Latvijā strādās katru dienu no plkst.8 līdz plkst.22.

"Lidl" Rīgā atradīsies sešās vietās - Imantā, Zolitūdē, Pļavniekos, Purvciemā, Dreiliņos un Mežciemā, bet pa vienam veikalam būs Liepājā, Ventspilī, Tukumā, Jelgavā, Ogrē, Valmierā, Jēkabpilī, Rēzeknē un Daugavpilī.

Dzīvesstils

Bijusī Ukrainas TV galvenā redaktore Lelija Boravļeva savulaik bijusi populārā šova “Izmeklēšanu vada ekstrasensi” redaktore, kurā cilvēki ar ezotēriskām spējām mēģināja noskaidrot patiesību par kādu konkrētu notikumu. Tomēr ap šo raidījumu klīst diezgan daudz baumu. Daži ir patiesi pārliecināti, ka tā ir taisnība, bet citi, ka šovs ir iestudējums, vēsta Unian.net.