Meteorologs atklāj, vai nedēļas nogalē gaidāms arī lietus

© pexels.com

Meteorologs Jānis Trallis atklāj, ka, kamēr ceturtdien un piektdien laiks būs saulains, jau no sestdienas vietām tomēr līs.

Trallis mikroblogošanas vietnē Twitter sola, ka piektdiena būs vēl saulaināka par ceturtdienu, lai gan Ziemeļvidzemē mākoņi parādīsies.

"Sestdien vietām, sākot no dienvidrietumiem, bet svētdien jau daudzviet īslaicīgi līs, vietām gaidāmas pērkona lietusgāzes. No svētdienas pamazām kļūs vēsāks," ieraksta prognozē meteorologs.

Jau vēstīts, ka Trallis prognozēja vissiltākās dienas šonedēļ un tās būs piektdiena un sestdiena.

"Saskaņā ar pašreizējo GFS prognozi saulainākais un siltākais laiks šonedēļ gaidāms piektdien un sestdien, kad gaisa temperatūra pēcpusdienā sasniegs +22..+25°, nedaudz vēsāk piekrastē, vējam lēni pūšot no rietumiem," rakstīja Trallis.

Dzīvesstils

Karstums apdraud cilvēku dzīvības visā pasaulē. Karstums ietekmē teju visas valstis. Saskaņā ar Eiropas Savienības klimata dienesta "Copernicus" datiem, katrs no pēdējiem 13 mēnešiem ir bijis karstākais novērojumu vēsturē. Vidējā gaisa temperatūra iepriekšējos 12 mēnešos arī bija vismaz par pusotru grādu augstāka nekā 1850.-1900. gada vidējā pirmsindustriālā laikmeta temperatūra, vēsta UNIAN.

Svarīgākais