Bricis neiepriecina ar prognozi nedēļas nogalei

© Dmitrijs Suļžics/F64

Šīs nedēļas nogalē kļūs krietni rudenīgāks - vēss, vējains un bieži līs, raidījumā "Rīta panorāmā" prognozēja Latvijas Televīzijas laika ziņu redaktors Toms Bricis.

"Skaidrs, ka nedēļas otra puse būs vējaina, vēsa, lietaina. Dienās +10... +15 grādi," atklāj Bricis, piemetinot, ka tiem, kuriem ir tāda iespēja, varētu iesākt apkures sezonu.

Tāpat meteorologs atklāj, ka Baltijas jūrā nedēļas nogalē plosīsies vētra, kas var skart arī Latvijas piekrasti, bet par to prognozes vēl nav pārāk drošas.

Jau vēstīts, ka meteorologs Jānis Trallis prognozēja, ka, sākoties septembrim, ienāks vēsāks un sausāks gaiss no Arktikas.Tāpat meteorologs atklāj, ka mēneša pirmajās dienās gaidāms jauns ciklons un brāzmaini vēji, bet pēc tam iespējams anticiklons - maz nokrišņu un lēni vēji.

"No 4.septembra liels salnu risks," piemetināja Trallis.

Dzīvesstils

"Rīga, ko bieži raksturo kā "vienu no Eiropas vislabāk glabātajiem noslēpumiem", apvieno bagātu vēsturi, unikālu arhitektūru un rosīgu pilsētas dzīvi," raksta britu laikraksts "Express".

Svarīgākais