Horoskopa zīmes, kas var sabojāt jebkurus svētkus

© Ilze Zvēra/F64

Astrologi nosaukuši trīs zodiaka zīmju pārstāvjus, kuri var sabojāt jebkurus svētkus, vēsta radio Romantika.

Jaunava

Cilvēki, kas dzimuši Jaunavas zīmē, ir vispraktiskākie, organizētākie un punktuālākie. Viņi rūpīgi plāno visus pasākumus un notikumus un ir gatavi tērēt daudz laika, lai visu godprātīgi organizētu. Tomēr, ja kaut kas noiet greizi, Jaunavas dusmas nebūs viegli savaldīt. Šīs zīmes pārstāvji izteiks daudz neglaimojošu vārdu un atstās pasākumu.

Lauva

Lauvas gadījumā arī viss ir diezgan sarežģīti, jo, ja Lauvai ir labs noskaņojums, tad svinības būs lieliskas. Bet, ja šīs zīmes pārstāvim ir slikts garastāvoklis, tad svētki ir lemti neveiksmei. Vairumā gadījumu Lauvām ir grūti pārslēgties no personīgajām problēmām uz kaut ko citu.

Mežāzis

Mežāži jebkurā pasākumā ir bumba ar laika degli. Viņi var būt kompānijas dvēseles, bet, ja viņiem kaut kas nepatiks, tad šīs zīmes pārstāvji spēs izjaukt jautrību dažu sekunžu laikā. Un Mežāži šādi uzvedas, kā likums, pašapziņas trūkuma dēļ.

Dzīvesstils

Osteoporoze ir kaulu slimība, kas ievērojami palielina lūzumu risku. Osteoporozes izplatība pieaug līdz ar vecumu, īpaši sievietēm, kas vecākas par 50 gadiem. Ārsts Džeimss Topilovs, Hakensakas universitātes Medicīnas centra reimatoloģijas speciālists, pastāstīja "Parade", ka, lai novērstu šo slimību, ir jāēd siers.

Svarīgākais