Šodien var prognozēt, kāds laiks būs rudenī

© Kaspars Krafts/F64

Dabas zīmju vērotājs Vilis Bukšs atklājis, ko novērojumi dabā 15. augustā liecina par laiku septembrī.

Bukšs pastāstījis, ka 15. augustā ir Lielā Māra jeb Vasaras Māra, kad mielastam kauj āzi.

"Nedrīkst mērkt linus, velēties. Uzkopa māju, jo kukaiņi, it sevišķi blusas, kas šai dienā izdzīti, atpakaļ vairs neatgriežas," atklāj Bukšs.

Ticējumi vēsta, ka, kāds laiks ir 15. augustā, tāds būšot septembris.

Tāpat ticējumi saka, ka, ja sīpolus vāc 15. augustā - tie neizaugs lokos. Savukārt, ja debesīs gubu mākoņi, būs jauka atvasara. Ja šodien līst, tad rudens būs lietains.

Jau vēstīts, ka Bukšs prognozē, ka augusta vidū laikapstākļi kļūšot nepastāvīgi. Siltākas dienas mīsies ar vēsākām un būšot vairāk vējainu dienu. Temperatūras šajā laikā svārstīsies, no +17 līdz +25 grādiem.

Mēneša otrajā pusē, laikā pirms 24. augusta, Bukšs prognozē pārsvarā saulainu un sausu laiku. Temperatūra būšot ap +20...+ 25 grādiem. Ap 25. augustu biežāk parādīšoties īslaicīgs lietus, būšot vairāk mākoņu un temperatūra dienas laikā būs robežās no +15 līdz +22.

Dzīvesstils

Bijusī Ukrainas TV galvenā redaktore Lelija Boravļeva savulaik bijusi populārā šova “Izmeklēšanu vada ekstrasensi” redaktore, kurā cilvēki ar ezotēriskām spējām mēģināja noskaidrot patiesību par kādu konkrētu notikumu. Tomēr ap šo raidījumu klīst diezgan daudz baumu. Daži ir patiesi pārliecināti, ka tā ir taisnība, bet citi, ka šovs ir iestudējums, vēsta Unian.net.