Globa nosauc zodiaka zīmes, kas vēl šovasar var kļūt bagātas

© f64.lv, Vladislavs Proškins

Slavenais astrologs Pāvels Globa atklāja, kuru horoskopa zīmju pārstāvji šovasar varēs atrisināt savas finansiālās problēmas, raksta "eg.ru".

Pēkšņi bagāti var kļūt Auni. Uzlabot savu finansiālo stāvokli viņi varēs, pateicoties macībām un izglītībai: visticamāk, šie cilvēki iegūs jaunu profesiju vai paaugstinās kvalifikāciju. Tas viņiem nākotnē palīdzēs saņemt lielāku algu.

Dvīņiem vasaras otrā puse būs aizņemts periods, svarīgi un sarežģīti uzdevumi krītīs uz galvas viens pēc otra, bet smags darbs nesīs augļus. Neesiet slinki, un nauda nāks, iesaka Globa.

Strēlniekam iespējamas lielas pārmaiņas. Būs arū jauni, izdevīgi kontakti vai darba maiņa. Tas viss būtiski ietekmēs dzīves līmeni, un jūs to sajutīsit jau vasarā, saka Globa.

Dzīvesstils

Osteoporoze ir kaulu slimība, kas ievērojami palielina lūzumu risku. Osteoporozes izplatība pieaug līdz ar vecumu, īpaši sievietēm, kas vecākas par 50 gadiem. Ārsts Džeimss Topilovs, Hakensakas universitātes Medicīnas centra reimatoloģijas speciālists, pastāstīja "Parade", ka, lai novērstu šo slimību, ir jāēd siers.

Svarīgākais