VIDEO: Dīvaini! Ģimene aptur bēru ceremoniju, lai skatītos sporta maču

© unsplash.com

Ierasti runājot par bēru ceremonijām, cilvēki iedomājas klusas un mierīgas atvadas no aizgājušā tuvinieka. Čīlē noticis kaut kas neordinārs. Bēru ceremonija tika pārtraukta tās vidū, lai sanākušie kopā ar nelaiķi noskatītos futbola spēli, raksta "NDTV".

Telpā, kurā notika bēru ceremonija, blakus zārkam novietots liels ekrāns.

Bēru ceremonijas laikā viesi skatījās futbola spēli.

Izrādās, ka šāda atvadīšanās bija nelaiķa lūgums. Nelaiķis bijis kaislīgs futbola fans un saviem tuviniekiem piekodinājis, ja viņa bēru dienā notiks futbola spēle, tad ģimenei ir jāpārtrauc atvadas un vēl pēdējo reizi ar viņu jānoskatās spēle.

Blakus zārkam un lielajam ekrānam atradās arī īpašs plakāts, kurā rakstīts: "Tēvoci Fēna, paldies par visiem priecīgajiem mirkļiem, kurus tu mums dāvāji. Mēs vienmēr atcerēsimies tevi."

Bēres tik tiešām bija ļoti neparastas un tika iemūžinātas video, kas ticis publicēts sociālajos medijos. Iemūžināto videoklipu vietnē "X" publicēja Toms Valentino: "Bērēs, kas notika vienlaikus ar Čīles un Peru "Copa America" maču, ģimene pārtrauca dievkalpojumu, lai skatītos spēli uz lielā ekrāna lūgšanu istabā. Viņi pat izrotāja zārku ar spēlētāju krekliņiem."

Ģimene kopā ar nelaiķi skatījās futbola maču starp Čīli un Peru. Mirušā tuvinieki sasēdās apkārt zārkam un atbalstīja savas valsts komandu.

Svarīgākais