Saniknoti parīzieši sola pieķēzīt Sēnu īsi pirms Olimpiskajām spēlēm

© Unsplash

Saniknoti parīzieši draudējuši izkārnīties Sēnas upē pirms šīs vasaras olimpiskajām spēlēm. Protestējot pret ūdens attīrīšanas izmaksām izskanējis, ka tagad "ir viņu kārta ienirt mūsu s**os!"

Gaidāmo Olimpisko spēļu organizatori izmisīgi cenšas panākt, lai ūdens būtu pietiekami drošs, lai tajā drīkstētu peldēt pirms spēļu sākuma 26. jūlijā. Sēnā ir paredzētas triatlona un atklātā ūdens peldēšanas sacensības, kā arī atsevišķi elementi atklāšanas ceremonijā.

Tomēr nedaudz vairāk kā piecas nedēļas pirms pirmā triatlona pasākuma 30. jūlijā protestētāji draudējuši izkārnīties ūdenī.

Ir pat izveidota tīmekļa vietne ar saukli: "Viņi mūs ir iegrūduši s**os, ir viņu kārta ienirt mūsu sū**s."

Līdz šim ir iztērēts jau vairāk nekā 2,2 miljardi eiro, centienos padarīt ūdeni pietiekami drošu, lai tajā varētu peldēties, kas savukārt ir pamatīgi saniknojis vietējos iedzīvotājus.

Dīvaini

Veronika Maika ar savu dzīvesbiedru Zoltanu Pinteru no Stafordšīras Lielbritānijā nolēma paveikt labu darbu un sakopt apkārtni. Kā viņi min, tad teritorija pie viņu un kaimiņu mājām bija pilna ar atkritumiem. Cilvēki visbiežāk atkritumus nometa turpat uz zemes, nevis ielika atkritumu konteineros. Pārim tas bija apnicis, viņi pie mājas blakus esošo teritoriju sakopa un Trentas pilsētas dome viņiem par labo darbu uzlika četrciparu lielu naudas sodu, raksta "Daily Star".

Svarīgākais