Daļa sabiedrības pārskaitušies par Satiksmes ministrijas izkārto "lupatu" līdzās valsts karogam

© Dmitrijs Suļžics/MN

Brīvdienās Rīgas centrā notika pretrunīgi vērtētais praida gājiens tajā piedalījās arī trīs ministriju vadītāji – izglītības ministre Anda Čakša (JV), satiksmes ministrs Kaspars Briškens (PRO) un kultūras ministre Agnese Logina (PRO).

Papildus dalībai gājienā pie K. Briškena vadītās ministrijas tika izkārts varavīksnes praida karogs - daļa sabierības par šo, maigi sakot, bija neizpratnē.
"Es vēlos pie Satiksmes ministrijas izkārt karogu ar kailas sievietes siluetu. Vai es rīt drīkstēšu to izdarīt?" vietnē "X" taujā Stradiņa slimnīcas Neatliekamās medicīnas centra vadītājs Roberts Fūrmanis.
Dagnis: Pilnīgi noteikti drīkstēsi, ja vien rīt kļūsi par satiksmes ministru.
Skaidris: Nē, heteroseksuāļi nav populāri un tāpēc neko nedrīkst.
Staff: Briškens iznāk no skapja?!
Heinrihs: Kad neko citu nemāk, tad atliek šis. Neies jau Progresasti kaut kādu daudzbērnu ģimeņu prestižu celt vai ko tamlīdzīgu.
Nodus: Sakiet, Satiksmes ministrija, uz kāda normatīvā akta pamata jūs pie ministrijas ēkas fasādes, blakus Latvijas, Ukrainas un Eiropas Savienības karogiem, esat izkāruši p*****u slavinošu lupatu?!
Joks: Šeit skaidri saskatāms Valsts karoga likuma pārkāpums! Kopā ar Latvijas karogu tiek lietota kāda cienu un godu aizskaroša lupata, kas nav paredzēta izkārānai ar Latvijas valsts karogu! Aicinu policiju uzsākt resorisko pārbaudi. P.S. Latvijas karogs sēru noformējumā blakus p***u karogam. Cik simboliski!

Dīvaini

Veronika Maika ar savu dzīvesbiedru Zoltanu Pinteru no Stafordšīras Lielbritānijā nolēma paveikt labu darbu un sakopt apkārtni. Kā viņi min, tad teritorija pie viņu un kaimiņu mājām bija pilna ar atkritumiem. Cilvēki visbiežāk atkritumus nometa turpat uz zemes, nevis ielika atkritumu konteineros. Pārim tas bija apnicis, viņi pie mājas blakus esošo teritoriju sakopa un Trentas pilsētas dome viņiem par labo darbu uzlika četrciparu lielu naudas sodu, raksta "Daily Star".

Svarīgākais