"Esmu kuldīdzniece, un šis ir drausmīgi"; cilvēki pārsteigti par redzēto Ventas rumbā

© Kaspars Krafts/MN

No 31. maija līdz 30. septembrim Kuldīgas pilsētvidē norisināsies tēlniecības izstāde “Savā vietā!”, kas apvieno vairākus tēlniekus vienotā radošā projektā. Izstādes mērķis ir mākslinieciski bagātināt pilsētas ainavu, katram autoram izvēloties konkrētu vietu savam darbam, lasāms Kuldīgas novada mājaslapā.

Cilvēku uzmanību visvairāk piesaistījis mākslas darbs Ventas rumbā, par kuru teikts: "Riharda Ābeltiņa un Ginta Rudzīša radītais vīrs uz sup dēļa balansē Ventas straumē starp ķieģeļu tiltu un rumbas krācēm, atgādinot par populāro pārvietošanās veidu pa ūdens virsmu."

Cilvēki gan komentāros norāda, ka uz sup dēļa, viņuprāt, ir Jēzus.

"Kāpēc pie Ventas rumbas ir Jēzus uz sup dēļa?" vietnē "X" taujā Agnese.

Cilvēku reakcija ir dažāda: vieni ironizē par makslas darbu, piemēram, ka "viņš negrib slapināt kājas", "tas ir 21. gadsimta Jēzus". Citi savukārt uzskata, ka šādi darbi ir nebaudāmi. "Esmu kuldīdzniece, un šis ir drausmīgi," raksta Gerda.

Dīvaini

Veronika Maika ar savu dzīvesbiedru Zoltanu Pinteru no Stafordšīras Lielbritānijā nolēma paveikt labu darbu un sakopt apkārtni. Kā viņi min, tad teritorija pie viņu un kaimiņu mājām bija pilna ar atkritumiem. Cilvēki visbiežāk atkritumus nometa turpat uz zemes, nevis ielika atkritumu konteineros. Pārim tas bija apnicis, viņi pie mājas blakus esošo teritoriju sakopa un Trentas pilsētas dome viņiem par labo darbu uzlika četrciparu lielu naudas sodu, raksta "Daily Star".

Svarīgākais