FOTO. VIDEO. Visneparastākais stāsts, ko nācies dzirdēt; sieviete Latvijā no drošas nāves izglābj čūsku

© pixabay.com

Lai arī kādas sugas čūska tā nebūtu, lielākā daļa cilvēku labāk tās redz ejam nekā nākam, tāpēc jo neparastāks ir stāsts par čūskas atdzīvināšanu.

Savā "Facebook" kontā Vita stāsta: "Kā es glābu čūsku. Braucu uz strautu pakaļ dzeramajam ūdenim, skatos strauta notecē ar vēderu uz augšu guļ čūska. Domāju, nav labi tā atstāt. Velku ārā. Zalktis, liels, smuks. Beigts... mute vaļā, mēle izkārta, saprotu, ka noslīcis. Ko tālāk. Varētu no mutes mutē, elpošanu, bet nu tā melnā, garā mēle...nē, nevaru. Masēšu labāk sirdi. Bet kur čūskai sirds? Nezinu. Masēju droš paliek drošs šamējo visā garumā. Nekā...bet tad pamanu, ka mēle ievilkusies. Ha! masāža strādā. Dūšigi turpinu. Un beigas tādas, ka skaistulis sāk kustēties un vēl mēģina man iekost:)))) izglābt zalkti, tas uz veiksmi"

Komentētāji ir sajūsmā par šo varonību un saka, ka tagad viņai nodrošināta Zalkšu ķēniņa aizsardzība.

Dīvaini

Pagarināts laiks kosmosā nav gluži nekaitīgs cilvēka ķermenim. Radiācija, izmainīta gravitācija, miega zudums var nopietni ietekmēt astronautu spējas. Daži pat tiek hospitalizēti pēc atgriešanās uz Zemes. Nelielām kļūdām kosmosā var būt postošas ​​sekas, tāpēc ir svarīgi zināt, kā šīs spriedzes var ietekmēt astronauta kognitīvās funkcijas, vēsta “Popular Science”.

Svarīgākais