"Daina, atsaucies!" Tevi meklē vīrietis labākajos gados

© pixabay.com

Jautrību tvitertautā izraisījis pārpublicēts precību sludinājums, kas bijis ar knopkām piesprausts pie kāda sludinājuma staba. Īsumā: 57 gadus vecs vīrietis grib precēt trīsdesmitgadīgu sievieti vārdā Daina.

Sludinājumā teikts: "Sveiki, esmu vīrietis jau gados, bet neesmu zaudējis dzīves prieku. Vēlos atrast dzīvesbiedri - sievieti - smuku pēc skata, tumšmati ap 30 gadiem, kura nedzer, nepīpē un vēlas saimniekot lauku saimniecībā. Vēlamais vārds - Daina. Vēlams ar auto tiesībām. Bērni nav šķērslis. Esmu pēc dabas lēns, 57 gadus vecs." Norādīts arī telefona numurs.

Komentētājas atzīst, ka ietu bez domāšanas, bet nav vārdā Daina. "Šajā sludinājumā brīnišķīgs ir viss" "Piekrītu, lasi un lasi, až žēl, ka neesmu Daina"

Radies jautājums, kāpēc jābūt vārdam Daina?

Visbiežāk tiek izteikts minējums, ka vīrietim ir tetovējums ar vārdu "Daina".

"Viņam drošvien ir tetovējums ar bijušās vārdu, tāpēc varēs uzreiz spēlēt romantiku “redzi, Daina- es Tavu vārdu uztetovēju! Tas ir uz mūžu!”"

Dīvaini

Ar kaimiņiem var paveikties un var arī nepaveikties. Otrajā variantā varat no viņiem sagaidīt brīnumu lietas. Japānā atgadījies pavisam savdabīgs notikums. Uzņēmums, saņemot kaimiņu sūdzības, spiests nojaukt vēl nepabeigtu daudzdzīvokļu namu, raksta "UPI".