Bauskas puses iedzīvotājus samulsina ieraudzītais dzīvokļa logā

© Ekrānšāviņš no video/Bez Tabu

Mazā miestiņā Bauskas novadā daudzdzīvokļu nama logā parādījies Jēzu slavinošs uzraksts – apkārtējie noraizējušies, vai ģimenes fanātiskā aizraušanās ar reliģiju neiespaido arī bērnus, vēsta "Bez Tabu".

"Mani ļoti satrauc kaimiņmājas Jēzu slavinošs uzraksts logā. Jau iepriekš daudz ir dzirdēts, ka sievietei, kura dzīvo tajā mājā, ir iestājusies kaut kādā sektā un uzspiež to arī savai vecākajai meitai. Meitene staigā pārbijusies, un uz jautājumiem atbild tā, it kā viņai būtu liegts brīvi runāt. Vai vispār šāds uzraksts var būt logā? Vai tā nav uzspiešana pārējiem iedzīvotājiem? Vairāk pārdzīvojam par sievietes bērniem, nevis par pašu sievieti," teikts anonīmā vēstulē.

Vietējie zinot teikt, ka sieviete uz ciematu pārcēlusies pirms aptuveni trīs gadiem. Tikai pirms nedēļas esot izveidojusi reliģijas slavinošo uzrakstu. Kaimiņi apgalvojot, ka sievietei esot divas mazas meitas.

Satiekot dzīvokļa īpašnieci Elīnu, viņa noliedz kaimiņu bažas - esot kārtīga māmiņa, bez kaitīgiem ieradumiem un karsta Jēzus sekotāja.

Viņa arī noliedz bažas par darbošanos sektā - ģimene dodoties uz Bauskas Kristīgo centru “Jaunā Dzīve”, kas ir oficiāli reģistrēta draudze.

Dīvaini

Tagad zinātnieki var pārliecinošāk nekā jebkad agrāk apgalvot, ka dzimums un gaļas ēšanas preferences ir saistītas. Šonedēļ „Nature Scientific Reports” publicētais raksts parāda, ka atšķirības ir gandrīz universālas dažādās kultūrās un ka tās ir būtiski izteiktākas attīstītākās valstīs.

Svarīgākais