"Pasakiet, kā tas iespējams!!"; Kulbergs par pieredzēto slimnīcā

© Pixabay

Pirms vairākiem mēnešiem Auto Asociācijas prezidents Andris Kulbergs cieta smagā autoavārijā. Tika pārciestas vairākas operācijas un atlabšana turpinās.

Vakar viņš vietnē "Twitter" vēstīja, ka atkal ir slimnīcā, taču ieraksts nebija par gaidāmo kārtējo operāciju, bet palātas biedru....

Uldis: Viņi dzīvo tādā vidē, kurā tu, kā latviski runājoša persona, ar viņu kontaktā nenonāksi. Vienīgais kontakts tev ar viņu visdrīzāk būs - ja TEV kaut ko steidzami no viņa vajadzēs. Saplīsusi riepa, auto evakuators, tek krāns uz grīdas un viņš ir ieradies.

Ms: Jārunā latviski, pēc brīža izrādīsies, ka ne tikai saprot, bet pat kaut ko runār var.

Svetlana: Iespējams. Un viss turpinās. Meita rudenī "bija spiesta" braukt uz Akropoles kino, jo viņas jauna paziņa/draudzene ( 14 gadi) nesaprastu multeni latviski (Forumcinema izvēlētajos laikos bija ar latv.val. dublāžu). Arī mazliet noķēru šoku

Nora: Mums latviesiem nav mugurkaula bet ir kalpa gēns.

Dīvaini

Ar kaimiņiem var paveikties un var arī nepaveikties. Otrajā variantā varat no viņiem sagaidīt brīnumu lietas. Japānā atgadījies pavisam savdabīgs notikums. Uzņēmums, saņemot kaimiņu sūdzības, spiests nojaukt vēl nepabeigtu daudzdzīvokļu namu, raksta "UPI".