Ļaudis šokā - Latvijas veikalos konfektes jau 100 eiro kilogramā

© Pixabay

Cenas laikam var augt bezgalīgi, taču vai kādā brīdi pircēji noraus stopkrānu vai turpinās iepirkties?

Ēriks: Tirgotāji izmanto populāro - viss tagad sadārdzinājies - un tik augšup, augšup! Samēra nav. Tik traki gribas pelnīt...

Citi savukārt ziņo, ka citos veikalu tīklos konkrētais produkts ir lētāks, taču, pārēķinot kilogramā, tāpat sanāk "sālītī" - 56 eiro.

Džuris: Es zinu, ka būs pārsteidzoši, taču šādā adventes kalendārā šokolādes masa tiešām nav galvenais produkts. Ja tā ir svarīga, šīs vajadzības apmierināšanai ir pielāgoti citi produkti.

Almudena: Vajag atbalstīt vietējos. Un nekas ekskluzīvs jau tur nav! Un tajos adventes kalendāros lieli daļu cenas sastāda iepakojums!

Aigars: Salīdzinoši visi tur ārzemju varianti Milky way, Kinder, m&ms, Kitkat - no 23-35Eur/kg. Kas ir mazāks kosmoss, bet vismaz pieejamāks

Lietussargs: Nu Adventes kalendāru šogad tiešām milzīga izvēle, pagājušo gadu nebija nemaz - sūtīju internetā. Tāpēc lai katrs pērk, ko grib

Čū: Nu nevajag aizrauties ar KALENDĀRA cenu nomelnošanu. Tā ir prece, ko noteiktā kvantumā uz noteikti laiku ražo. Katra šokolādes formiņa izmaksā naudu! Papīrs un poligrāfija tagad dārga, perforācija, pielāgošana, druka, tas viss MAKSĀ DAUDZ!

Aigars: Adventes kalendārs jau nu tiešām nav nekāda pirmās nepieciešamības prece.

Dīvaini

Tagad zinātnieki var pārliecinošāk nekā jebkad agrāk apgalvot, ka dzimums un gaļas ēšanas preferences ir saistītas. Šonedēļ „Nature Scientific Reports” publicētais raksts parāda, ka atšķirības ir gandrīz universālas dažādās kultūrās un ka tās ir būtiski izteiktākas attīstītākās valstīs.

Svarīgākais