Mamma sašutusi par skolas paziņojumu bērnu vecākiem

© Pixabay

Kāda sieviete vietnē "Twitter"pārpublicējusi saņemto vēsti no skolas. Viņa gan ir sašutusi nevis par pašu ziņas saturu, bet....

Kristīne: Mums skolotāja pag.nedēļā bija pievienojusi e-klasē nepareizo mājasdarbu, kas domāts 2.kl., nevis 1.klasei. Bišķi sašutām vecāku čatā, līdz izrādījās, ka cilvēciska kļūda. Es domāju, liksim skolotājus mierā. Kļūdas parasti tiek pieļautas nogurumā.

Dana: Mēs visi mēdzam pārrakstīties,kļūdīties,izlaist kādu burtu, nepārlasīt un nosūtīt ziņu ar nepareizu vārdu,ko ielabojis automātiskais kļūdu labotājs,utt. Bet šī neizskatās pēc noguruma kļūdas,drīzāk pēc ieraduma NAV regulāri rakstīt kā NAU. Nu,vēl varētu būt redzes problēmas.

Jānis: Utis ir normāla parādība, bet tas NAU ir kaut kāda nenormālība.

Katrīna: Ļ. CIEN. SKOLOTĀJI! LIELS LŪGUMS PERIODISKI SKATĪTIES LATVIEŠU VALODAS GRĀMATĀ, jo gramatika no pasaules nekur nav pazudusi. Šodien bija pareizrakstība, būs arī rīt!

Dīvaini

Pagarināts laiks kosmosā nav gluži nekaitīgs cilvēka ķermenim. Radiācija, izmainīta gravitācija, miega zudums var nopietni ietekmēt astronautu spējas. Daži pat tiek hospitalizēti pēc atgriešanās uz Zemes. Nelielām kļūdām kosmosā var būt postošas ​​sekas, tāpēc ir svarīgi zināt, kā šīs spriedzes var ietekmēt astronauta kognitīvās funkcijas, vēsta “Popular Science”.

Svarīgākais