Redzētais pie skolas Purvciemā pamatīgi satraucis iedzīvotājus

© Mārtiņš Zilgalvis/F64

Iespējams, kādam skolniekam tomēr nelikās pieņemami uz skolu ņemt savu granātmetēju, tāpēc viņš to nometa turpat zālītē pie izglītības iestādes. Savukārt kādam garāmgājējam zālē nomestais priekšmets likās aizdomīgs un viņš nolēma sazināties ar policiju. Pie skolas notiekošais apkārtnes iedzīvotājos raisīja divējādas sajūtas, vēstīja "Degpunktā".

Arī citiem garāmgājējiem, kuri atradumu bija ievērojuši pirms policijas ierašanās, tas radīja divējādas sajūtas. Daži uzskatīja, ka priekšmets nav nekas bīstams, savukārt citi ļoti nopietni sāka uztraukties par savu drošību.

Par to, kā priekšmets varēja nonākt skolas teritorijā, pagaidām informācijas nav. Valsts policijas darbiniekiem, sadarbojoties ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, izdevās to klasificēt. Tas bija granātmetējs bez lādiņa. Tā kā priekšmets nav sprādzienbīstams, neradās nepieciešamība uz notikuma vietu sūtīt armijas sapierus. Atradumu no notikuma vietas aizveda Valsts policija.

Dīvaini

Tagad zinātnieki var pārliecinošāk nekā jebkad agrāk apgalvot, ka dzimums un gaļas ēšanas preferences ir saistītas. Šonedēļ „Nature Scientific Reports” publicētais raksts parāda, ka atšķirības ir gandrīz universālas dažādās kultūrās un ka tās ir būtiski izteiktākas attīstītākās valstīs.

Svarīgākais