Vienus šokē, citus sasmīdina redzētais skats Rīgas sabiedriskajā transportā

© Ilze Zvēra/F64

Braucot Rīgas sabiedriskajā transportā, ir jāievēro virkne notikumi, piemēram, kā pārvadāt dzīvnieku, kas jāņem vērā sabiedriskajā transportā pārvadājot velosipēdu vai skrejriteni u.tml.

Piemēram, pārvadadājot velosipēdu vai skrejriteni:

  • Jāievēro, lai tas netraucē citiem pasažieriem;
  • Nebojātu un nesmērētu sabiedrisko transportu;
  • Brauciena laikā jāpieskata, lai velosipēds vai skrejritenis nekrīt, neripo un negāžas;
  • Pēc iespējas mazāk aizņemtu vietu, kas paredzēta bērnu ratiņiem un personām ratiņkrēslā.

Atzīsim - motorolleru transportā gan nenākas bieži redzēt....

"Manīts Rīgas sabiedriskajā transportā!" vietnē "Facebook" raksta sadursme.lv.

Facebook

Kamēr daļa uzjautrinās par šādu skatu, citi tomēr uzskata - noteikti bija kāds pamatots iemesls, kāpēc motorollers šādi tika pārvadāts.

Gunta: Par ko cepiens,cilvēks nevienu netraucē,piespiedies pie sienas un brauc,varbūt kaut kas noplīsis.Tas kas uzņēma,varēja pajautāt,kas ir noticis,varbūt ko var līdzēt,un galapunktā palīdzēt izkāpt un sataisīt. Nu baigā sensācija,ka tik mēles patrīt!

Kristiāna: Varbūt puisim kaut Ks saplīsa tam rollerim, un nav neviens kas var nogādāt viņu no punkta A lidz punktam B!! Tāpēc bija spiests braukt ar sabiedrisko! Kāpēc uzreiz tāds nosodījums un apsmiešana?!

Vadims: Jā, to var uzskatīt par pārkāpumu, jo atrunāti ir tikai velosipēdi. Bet situācija ir visai cilvēciskā. Gadīties var viss. Vakars ir aiz logiem. Un riteklis šajā laikā un vieta netraucē taču nevienam.

Sigita: Žēl man tā zēna, īpaši laimīgs neizskatās.

Gints: Ta nu gan jāfoçē cilvēku no muguras, lai socos parēktu. Cilvēks drosvien tā jau kaunējas.

Dīvaini

Pagarināts laiks kosmosā nav gluži nekaitīgs cilvēka ķermenim. Radiācija, izmainīta gravitācija, miega zudums var nopietni ietekmēt astronautu spējas. Daži pat tiek hospitalizēti pēc atgriešanās uz Zemes. Nelielām kļūdām kosmosā var būt postošas ​​sekas, tāpēc ir svarīgi zināt, kā šīs spriedzes var ietekmēt astronauta kognitīvās funkcijas, vēsta “Popular Science”.

Svarīgākais