Neticami! Vīrietis loterijā laimē 192 miljonus eiro

© Ģirts Ozoliņš/F64

Kāds Lielbritānijas iedzīvotājs iegādājās EuroMillions loterijas biļeti, kas izrādījās laimīga. Brits saņems laimestu vairāk nekā 171 miljona mārciņu apmērā. Par to ziņo Sky News.

Paziņojumā teikts, ka kāds brits ir laimējis 171 815 297,80 mārciņas (aptuveni 192 miljoni eiro) - trešo lielāko laimestu loterijas vēsturē.

Tādējādi veikminieks vienā mirklī kļuva bagātāks par, piemēram, par dziedātāju Adeli, kurai ir aptuveni 150 miljonu mārciņu bagātība.

"Mēs esam priecīgi, ka esam saņēmuši informāciju par trešo lielāko laimestu vēsturē, un ceram, ka varēsim atbalstīt biļetes īpašnieku un palīdzēt viņam sākt izbaudīt viņa dzīvi mainošo uzvaru," teikts loterijas pārstāvja Endija Kārtera paziņojumā.

Tiek atzīmēts, ka uzvarētājam ir tiesības palikt anonīmam un neizpaust informāciju par savu laimestu. Taču, lai saņemtu balvu, viņam jāiesniedz apliecinošs dokuments par biļetes apmaksu.

Dīvaini

Ar kaimiņiem var paveikties un var arī nepaveikties. Otrajā variantā varat no viņiem sagaidīt brīnumu lietas. Japānā atgadījies pavisam savdabīgs notikums. Uzņēmums, saņemot kaimiņu sūdzības, spiests nojaukt vēl nepabeigtu daudzdzīvokļu namu, raksta "UPI".