Dīvainības Rīgas centrā: ceļi kļūst slideni izlijušas pārtikas eļļas dēļ

© F64

No “Staburadzes” rūpnīcas Tallinas ielā 72/74 līdz pat Augusta Deglavai ielai aptuveni 700 metru garumā un trīs metru platumā uz ielas izlija eļļa un apstādināja automašīnu kustību. Kravas automašīnas piekabē sagāzās paletes ar augu eļļas spaiņiem, un visa krava nonāca uz ceļa, vēsta raidījums "Degpunktā".

VUGD norāda, ka slidenā ceļa dēļ notika viens satiksmes negadījums un pāris gājēji zaudēja pamatu zem kājām.

Avarēja “BMW” spēkrats, kas slīdot aizķēra ceļa stabiņus un zīmi. Spēkratam nedaudz apskādēta virsbūve. Galvassāpes incidents sagādāja daudziem cilvēkiem, kas vai nu netika pie galamērķiem slēgtajā ceļā posmā, vai tieši otrādi - kādu brīdi netika prom. Bija traucēta arī sabiedriskā transporta kustība.

Dīvaini

Tie, kas sestdien, 12. jūlijā, bija nolēmuši apmeklēt konditoreju “Sala” Ķīpsalā, varēja nokļūt vien līdz izsistām durvīm. Šajā dienā kafejnīca tā arī neuzsāka tirgošanu, jo naktī ēkā bija viesojies zaglis. Nozīmīga zādzība viņam neizdevās, taču cilvēks ēkā spēja atrast ko sev noderīgu, ko paņemt līdzi, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais