VIDEO: "Vai tas ir normāli?"; jaunietis pēc sejas procedūras izbrīnīts par rezultātu

© pexels.com

Mūsdienās daudzi cilvēki cenšas ar dažādām skaistumkopšanas procedūrām uzlabot savu izskatu. Ikvienam zināms, ka dažādas procedūras ir obligāti jāveic pie profesionāļiem, par to pāriecinājās arī kāds "TikTok" lietotājs, kurš devās pie neprofesionāla speciālista un piedzīvoja lielu neveiksmi.

Kā ziņo "The Sun", tad Šons Entonijs vēlējās iegūt izteiktāku žoka līniju un devās pie kāda speciālista, lai injicētu fillerus.

Šons devās pie kāda speciālista, kur kā tagad viņš apgalvo, kas nebija profesionālis un injicēja žoklī filleru.

"Tas izskatās tiešām labi...Līdz es atveru savu muti," tā "TikTok" video pauž vīrietis.

@seananthonyv

It’s only been 1 day, I’ll wait for a week and see how it settles �

♬ original sound - Sean Anthony

Procedūra norisinājās veiksmīgi, taču par iegūto rezultātu tā nevarētu teikt.

Sejas ādā injicētā pildviela bija nokļuvusi pavisam citā vietā. Tas notika pateicoties tam, ka skaistumkopšanas speciālists nepaveica labu darbu. Vīrieša žokļa līnijā ikreiz, atverot muti, pārādā izcilnis.

"Vai tas ir normāli?" Šādu jautājumu saviem sekotājiem "TikTok" uzdeva Šons. Viņš atzina, ka izskatās pēc Kalmāra no multfilmas "Sūklis Bobs Kvadrātbiksis".

Aptuveni sešas dienas pēc prodcedūras Šona izskats bija nemainīgs. Ikreiz atverot muti uz viņa žokļa parādījās neestētisks izcilnis. Viņš saviem sekotājiem atzina, ka dosies pie cita speciālista, lai labotu iepriekšējā meistara kļūdu.

@seananthonyv Reply to @dannydefreitas update day 6 #seananthony ♬ original sound - Sean Anthony

Svarīgākais