Britu medijs: Putinam atlicis dzīvot divus, trīs gadus

© EPA/Scanpix/LETA

Pēdējā laikā mediji jo īpaši bieži raksta par Krievijas prezidenta Vladimira Putina veselības problēmām. Tā Britu izdevums The Mirror jaunā materiālā apgalvo, ka Krievijas līderim diagnosticēta smaga onkoloģijas forma.

Žurnālistu sarunu biedri no Krievijas Federālā drošības dienesta (FSB) stāsta, ka pēc diagnozes apstiprināšanas ārsti izteikuši prognozi - Vladimiram Putinam atlicis dzīvot ne vairāk par 2-3 gadiem.

Pēc Krievijas drošības dienesta amatpersonas teiktā, Krievijas Federācijas prezidentu pēdējā laikā mocījušas stipras galvassāpes un viņa rokas varot nevaldāmi trīcēt. Pirms uzrunāt tautu vai runāt televīzijā, pēc avotu ziņām, Vladimirs Putins gatavo runu ar lieliem burtiem rakstītu tekstu.

"Burti ir tik lieli, ka katrā lapā var ietilpt tikai pāris teikumu. Viņa redze (uz slimības fona - red.) nopietni pasliktinās," komentārā britu žurnālistiem piebilda kāds FSB iekšējais darbinieks.

Dīvaini

Ar kaimiņiem var paveikties un var arī nepaveikties. Otrajā variantā varat no viņiem sagaidīt brīnumu lietas. Japānā atgadījies pavisam savdabīgs notikums. Uzņēmums, saņemot kaimiņu sūdzības, spiests nojaukt vēl nepabeigtu daudzdzīvokļu namu, raksta "UPI".