Atklāj baisu informāciju par Putina bērnību

© Reuters/Scanpix/LETA

Pēc astropsiholoģes Valentīnas Vitrokas teiktā, ir dokumentālā filma par Krievijas prezidenta Vladimira Putina īsto māti Veru, kura dzīvo Gruzijā, raksta Otkrito.lv.

Tajā teikts, ka savulaik šī sieviete uz Gruziju pārcēlusies no Krievijas Permas apgabala ar savu jauno vīru un mazo dēlu.

“Patēvs nežēlīgi sita bērnu, kā dēļ viņš vēlāk izauga gļēvs un zemisks, pieradis pie viltībām un netīriem izgājieniem.

Kad ciemos ieradās Veras vecāki, tagadējā Krievijas līdera vecvecāki, viņus, ieraugot mazdēlu, pārņēma šausmas. Tas bija ļauns, nomākts radījums, kurš deviņu gadu vecumā pat nevarēja runāt skaidri,” par Putinu stāsta Valentīna.

"Veras vecāki paņēma viņu sev līdzi, un atrada zēnam vecu bezbērnu pāri no Sanktpēterburgas Vladimiru Spiridonoviču Putinu un Mariju Ivanovnu Šelomovu. Šo cilvēku dēls nomira blokādes laikā, un vecuma dēļ viņi vairs nevarēja radīt vēl vienu. Cilvēki, kas tika uzskatīti par Putina īstiem vecākiem, viņu adoptēja, aizsūtīja uz skolu divus gadus par vēlu un audzināja kā savējo. Bērns acīmredzot bija spējīgs, jo ātri apguva visas savam vecumam nepieciešamās prasmes un iemaņas, neatšķiroties no vienaudžiem."

Svarīgākais