Pļaviņās uz dzelzceļa sliedēm, iespējams, izdarīta pašnāvība

Ilustratīvs attēls © Kaspars Krafts/F64

Pļaviņās uz dzelzceļa sliedēm šonedēļ dzīvību zaudēja jauna sieviete – negadījums notika vienmuļā vietā, kur daudz cilvēku ikdienā nestaigā, vēsta “Degpunktā”.

Pļaviņās par trešdienas notikumiem uz dzelzceļa sliedēm dzirdējis retais. Negadījums notika netālu no stacijas, ap pulksten sešiem vakarā, vietā, kur sliedes šķērsot nedrīkst. 32 gadus veca sieviete, pagaidām nenoskaidrotos apstākļos, atradusies uz sliedēm brīdī, kad Pļaviņās iebrauca pasažieru vilciens Rīga-Krāslava.

Vietējā iedzīvotāja stāsta, ka visas notikušā detaļas nezina, jo par notikušo viņu informējusi darba biedrene, kura whatsupp atsūtīja informāciju, ka noticis negadījums. Vēlāk viņa uzzinājusi, ka cietusī ir jauna sieviete no Madonas. Esot aizdomas, ka viņa izdarījusi pašnāvību.

Pašnāvības iespējamību pieļauj vēl daži no vietējiem. Pilsētā klīst baumas, ka sievietei agrāk bijušas veselības problēmas un šogad viņu piemeklējušas ģimenes likstas, kas, iespējams, kalpojušas par iemeslu pieņemt liktenīgo lēmumu. Bet, kā bija patiesībā, patlaban skaidro policija.

Svarīgākais