Vīrietis šokēts par izmaiņām ķermenī pēc pārslimota Covid-19

© F64

Kāds Amerikas Savienoto Valstu iedzīvotājs sūdzas, ka pēc pārlsimošnaas ar Covid-19 viņa dzimumloceklis ir samazinājies par četriem centimetriem, ziņo The Sun.

Kāds 30 gadus vecs vīrietis, kurš vēlējās palikt anonīms, pastāstīja, ka viņš 2021. gada jūlijā inficējās ar Covid-19. Pēc tam viņam bija problēmas ar erekciju, taču ar laiku viss atgriezās savās sliedēs.

Tomēr, kā atzīmēja amerikānis, viņa dzimumloceklis samazinājās par pusotru collu (apmēram četriem centimetriem).

Ārsti nosaukuši vairākus iemeslus, kāpēc tas varētu notikt. Pirmkārt, erektilās disfunkcijas laikā audi var tikt negatīvi ietekmēti, jo trūkst asins pieplūduma. Otrkārt, infekcija iekļūst dzimumlocekļa asinsvadu endotēlija šūnās, kas var traucēt normālai asins plūsmai.

Starp 203 Covid-19 simptomiem, ko identificējuši Londonas Universitātes koledžas pētnieki, ir sēklinieku un dzimumlocekļa saraušanās, kas skārusi apmēram piecus procentus vīriešu no 56 valstīm, kas piedalījās pētījumos.

Tomēr ārsti ir pārliecināti, ka šādas koronavīrusa sekas var labot, izmantojot ārstēšanu, ko parasti izmanto erektilās disfunkcijas novēršanai.

Dīvaini

Vecāki, izvēloties bērniem vārdus, reizēm ir ļoti radoši. Bieži vien pārsteigumu un nelielus smieklus raisa atsevišķu vecāku izvēles. 27 gadus vecā Ronija nonākusi pie smagas atziņas, izvēloties dēlam vārdu, viņa ar savu partneri ir "nošāvusi greizi", raksta "Daily Star".

Svarīgākais