Akrobāte dalās ar cirka dzīvi; "Tagad viņi var tevi klonēt!"

© cnn.com

“Cirque du Soleil” cirka māksliniece Lea Torana Džennere atklāj, cik dažādus un neparastus mērus noņem, kad kļūst par “Cirque du Soleil” komandas daļu.

Cirka māksliniece-akrobāte Lea sociālajā vietnē “Tik Tok” publicējusi video, kurā rāda, cik laikietilpīga un nopietna ir mēru noņemšana kļūstot par cirka komandas biedru, tā neaprobežojas ar auguma parametriem vien.

Komentāros pie video kāda sekotāja ierakstījusi: “Ak, mans Dievs! Tagad viņi var tevi klonēt.” Kāds cits raksta: “Viņiem vajadzētu 3D skeneri.”

Video parāda, ka mēri tiek noņemti visam augumam ( vidukļa, galvas, krūšu, gurnu, kakla apkārtmērs, auguma, kāju, roku garums), uzņemti fotoattēli dažādās gaismās, matu krāsas toņa fiksēšana, ādas toņa fiksēšana un pielāgošana audumam.

Dīvaini

Ar kaimiņiem var paveikties un var arī nepaveikties. Otrajā variantā varat no viņiem sagaidīt brīnumu lietas. Japānā atgadījies pavisam savdabīgs notikums. Uzņēmums, saņemot kaimiņu sūdzības, spiests nojaukt vēl nepabeigtu daudzdzīvokļu namu, raksta "UPI".