"Viņš tika pazemots"; skolotāja ar līmlenti skolniekam pielīmē sejas masku

© Pexels.com

Kādā ASV, Lasvegasas mācību iestādē noticis nepatīkams incidents, kurā ir iesaistīts deviņus gadus vecs skolnieks un skolotāja, vēsta medijs "People".

ASV likums paredz, ka skolēniem skolā ir jānēsā sejas maska. Tieši maskas dēļ notikusi nepatīkama situācija.

Skolnieks vēlējās padzerties, noņēma masku un aizmirsa to uzlikt atpakaļ.

To ieraugot skolotāja nevis pieklājīgi bērnam atgādināja par sejas maskas lietošanu, bet gan izdarīja, ko pārteidzošu. Viņa bērnu nostādīja visas klases priekšā, paņēma līmlenti un pielīmēja masku pie sejas.

Par notikušo incidentu zēna mammai paziņoja skolas administrācija. Bērns bija devies pakaļ dokumentiem un skolas administratore bija pamanījusi savādo izskatu. Par notikušo nekavējoties tika ziņots direktoram un bērna mammai.

"Mans dēls bija ļoti apbēdināts. Viņš raudāja. Viņš tika pazemots," situāciju komentēja bērna māte.

Skolnieks atzina, ka šis nav bijis pirmais starpgadījums, kad skolotāja bērnam pielīmē pie sejas masku. Viņš apgalvoja, ka tā ir noticis vēl piecas reizes.

Mamma pēc nepatīkamā incidenta pieprasījusi skolotājai atkāpties no amata. Skola atzīst, ka šobrīd norist notikuma izmeklēšana.

Dīvaini

No 31. maija līdz 30. septembrim Kuldīgas pilsētvidē norisināsies tēlniecības izstāde “Savā vietā!”, kas apvieno vairākus tēlniekus vienotā radošā projektā. Izstādes mērķis ir mākslinieciski bagātināt pilsētas ainavu, katram autoram izvēloties konkrētu vietu savam darbam, lasāms Kuldīgas novada mājaslapā.

Svarīgākais