VIDEO: milzu odu bars pārņem Kamčatkas debesis

© Ekrānuzņēmums no Youtube

Krievijā, Kamčatkas pussalas iedzīvotāji saskāruši ar ko pavisam baisu, vēsta medijs "Mirror".

Debesīs bija manāmi miljoniem asinssūcošu odu.

Šī neparastā situācija tika novērota Kamčatkas austrumu krastā.

Kā atzina vietējie iedzīvotāji, tad odu bars bija tik liels, ka nebija iespējams redzēt sauli.

"Es vairākus simtus metru braucu caur šo odu mākoni. Tā nebija patīkama pieredze, es gandrīz neredzēju ceļu. Es pat neuzdrošinājos atvērt logu. Visur, kur es vien skatījos, bija redzami milzu odu bari," stāstīja situācijas aculiecinieks Aleksejs.

Viņš odu baru pielīdzināja tornādo. Kukaiņi lidojot vienkopus esot ieņēmuši dažādas formas un viena no tām atgādināja baiso dabas parādību.

Eksperti atzina, ka iedzīvotājiem nevajadzētu satraukties par lielo odu baru.

"Tie ir moskītu tēviņi, kas lido apkārt vienai vai vairākām mātītēm, lai varētu sapāroties. Tas nav nekas slikts," atzina entomoloģe Ludmila Lobkova.

Kukaiņu eksperte minēja, ka moskītu tēviņi neuzbrūk cilvēkiem, tāpēc tie nevar nodarīt kaitējumu veselībai. Vietējie iedzīvotāji atzīst, ka ir pieraduši pie lieliem odu bariem, tomēr šogad situācija ir saasinājusies un moskītu ir kļuvuši vēl vairāk.

Iepriekš jau vēstījām par neparastu parādību ASV. Sociālajos medijos kāds vīrietis bija dalījies ar visai dīvainu skatu degvielas uzpildes stacijā. Video redzams, kā benzīntanku ir "apsēduši" tūkstošiem kukaiņu jeb milzīgs mušu bars.

Svarīgākais