Garlaicības mākta rīdziniece izdomā izklaidi, kurā tiek pie lielas naudas

© f64.lv, Vladislavs Proškins

Rimi Latvia (Viestura ielā 22, Jūrmalā) iegādāta loterijas biļete kādai 45 gadus vecai rīdziniecei atnesusi lielāko momentloterijas Safīrs laimestu – 10 000 eiro. Tajā dienā laimētāja arī nopirka pirmo un otro loterijas biļeti savā mūžā, informē "latloto.lv".

“Es strādāju tirdzniecībā un bieži vien esmu redzējusi, ka cilvēki spēlē loteriju, bet pati nekad nebiju mēģinājusi,” stāsta laimētāja.

“Man prātā pat doma nevarēja ienākt, ka es kaut ko laimēšu.”

Taču 29. jūnijā, kārtējās darba dienas rītā sagribējies radīt sev labas emocijas.

“Mana darba diena ilgst no plkst. 7:30 līdz 20:00. Iespējams, ka tā bija intuīcija... es vienkārši nolēmu nopirkt vienu biļeti, lai paskatītos, kā spēlē loteriju. Tobrīd man nebija klientu un nebija, ko darīt. Gribējās kādu jaunu sajūtu, uzmundrinājumu un spēles elementu. Vairāk naudas tērēt nevēlējos, bet viena eiro biļeti viegli varēju atļauties. Momentloteriju Safīrs izvēlējos tāpēc, ka man iepatikās nosaukums - ar dārgakmeni.”

Taču iegādātajai loterijas biļetei bijis 1 eiro laimests, tāpēc uzreiz izlemts, ka laimests jāsamaina pret vēl vienu loterijas biļeti. Tajā arī atklājies lielais laimests.

“Tā ir ļoti liela dāvana,” telefonsarunā jūtams, ka vēl tagad laimētāja mulst, runājot par laimestu. “Varbūt tāpēc, ka es vienmēr esmu citiem cilvēkiem palīdzējusi... Jo naudai noteikti nav lielākā loma manā dzīvē. Varbūt tāpēc man arī iedeva, ka protu ar to apieties.”

“Viss, kas dzīvē nepieciešams, man ir, tāpēc nevēlos neko pirkt. Gribētos iepriecināt mīļo mammu. Viņai gan nopirkšu visas sievišķīgās lietas, ko viņa vēlēsies. Par pārējo naudu ceļošu - gribētos uz Grieķiju, Krieviju, Abhāziju - un tādā veidā saņemšu pozitīvas emocijas.”

Dīvaini

Ceļojot ar lidmašīnu, bieži nākas samierināties ar raudošiem bērniem. No vienas puses, ir saprotams, ka arī ģimenēm ar bērniem ir kaut kur un kaut kad jālido, tomēr bērnu klātbūtne lidojumu var krietni vien pabojāt. It īpaši tad, ja bērns raud, kliedz vai spārda ar kājām priekšā sēdētāja krēsla atzveltni.

Svarīgākais