Ūdenslīdēja upes dzelmē atrod 1926. gadā rakstītu vēstījumu

© Ekrānuzņēmums no Facebook

Nirēja ASV, Mičigānas upes dzelmē atradusi īpaši senu vēstījumu no pagātnes, vēsta medijs "People".

Ūdenlīdēja Dženifera Dovkere upes dzelmē atrada pudeli, kurā iekšā bija vēstījums no 1926. gada.

Nelielā zaļā stikla pudele atradās Čebojganas upes apakšā. Dženifera bija devusies izbraucienā ar laivu, kurai ir stikla dibens, tādējādi bija viegli pamanīt upes dzelmē esošo vīstokli.

Dženifera talkā sauca savu kolēģi, kurš viņai palīdzēja attaisīt vaļā pudeli.

"Robs ar savu draugu palīdzēja salauzt korķi un izlēja ārā pudelē esošo ūdeni. Mēs zīmīti uzmanīgi izņēmām ārā. Tā bija slapja, bet par brīnumu, to varēja vēl izlasīt," sacīja Dženifera.

Vēstules saturs bija pavisam vienkāršs.

"Vai persona, kura atradīs šo pudeli, atdos šo papīrīti Džordžam Mornam, Čebojganā, Mičigānas štatā un pateikts, kur tā tika atrasta?"

Ekrānuzņēmums no Facebook

Pēc zīmītes izlasīšanas Dženifera ievietoja informāciju sociālajā medijā Facebook, lai atrastu Džordža radiniekus.

Ar sociālā medija palīdzību un cilvēku atsaucību Dženiferai izdevās atrast Džordža meitu.

Kā izrādījās, Džordžs šo ziņu bija nosūtījis ap savu 18. dzimšanas dienu.

"Mans tētis ir dzimis novembrī, un es varu iztēloties, kā viņš 18. dzimšanas dienā dodas lejā uz upi un iemet pudeli," sacīja Džordža meita Primjū.

Džordžs nomira 1995. gadā.

Lai gan Dženifera vēlējās nodot zīmīti Džordža tuviniekiem, Primjū nolēma, ka vēstulei ir jāpaliek pie personas, kas to atrada.

Iepriekš vēstījām, ka portugālietis Kristians Santos ir aizrāvies ar atkritumu vākšanu pludmalē. Kādu dienu dodoties veikt savu "pienākumu" jaunietis pamanīja, ko neparastu. Enerģijas dzērienu pudelē iekšā atradās zīmīte. Zīmīte vēstīja, ka tā ir rakstīta 2018. gadā un pudele ir iemesta jūrā pie Rodas salas, Grieķijā. Pudele ar tajā esošo vēstījumu trīs gadu laikā bija "noceļojusi" gandrīz 4000 kilometrus.