Komentāri: "Šis gan ir drusku par traku." Ļaudis apspriež savdabīgu epastu ar kādas partijas lūgumu

Man nav skaidrs kā šitie nabagi, bomži nespēj atrast darbu? Ik pa laikam viņiem vajag kaut ko ziedot. Kad redzi ienākumu deklarācijas tad mati paceļās stāvus

Tādi cipari, ka tu cilvēks nekādi nespēj sajēgt, nestrādā un nepelna bet nav kauna vēl prasīt ziedot. Nu ja galīgi trūkst tad vismaz uz getliņiem aizejiet un kaut ko pameklējiet bet nekaitiniet cilvēkus, idiotu bars...

27.mai Atbildēt

Komentēt

atbilde atcelt