Man nav skaidrs kā šitie nabagi, bomži nespēj atrast darbu? Ik pa laikam viņiem vajag kaut ko ziedot. Kad redzi ienākumu deklarācijas tad mati paceļās stāvus
Tādi cipari, ka tu cilvēks nekādi nespēj sajēgt, nestrādā un nepelna bet nav kauna vēl prasīt ziedot. Nu ja galīgi trūkst tad vismaz uz getliņiem aizejiet un kaut ko pameklējiet bet nekaitiniet cilvēkus, idiotu bars...
Komentāri: "Šis gan ir drusku par traku." Ļaudis apspriež savdabīgu epastu ar kādas partijas lūgumu
Man nav skaidrs kā šitie nabagi, bomži nespēj atrast darbu? Ik pa laikam viņiem vajag kaut ko ziedot. Kad redzi ienākumu deklarācijas tad mati paceļās stāvus
Tādi cipari, ka tu cilvēks nekādi nespēj sajēgt, nestrādā un nepelna bet nav kauna vēl prasīt ziedot. Nu ja galīgi trūkst tad vismaz uz getliņiem aizejiet un kaut ko pameklējiet bet nekaitiniet cilvēkus, idiotu bars...
Komentēt