Komentāri: Cilvēki sašutuši par redzēto veikala plauktos

Vai drīkstētu ? Latvijā acīmredzot ir likums ka drīkst. Tāpēc arī liek. Es piemēram skatos uz cenu, nevis uz karogiem un kur ražots..

9.mai Atbildēt

Protams, skaties uz siera cenu un ēd hvzkādas izcelsmes "siera izstrādājumu"...

9.mai Atbildēt

Jānis, es nu gan nepērku visādus pa pasauli salasītus supersūdus. Labāk mazāk, toties labäk. Pērku visdārgākos produktus. Kad esmu veikalā, potenciālo pirkumu nopietni izvērtēju. Esmu pensionāre.

9.mai Atbildēt

Mes ari perkam letako.Nevis tapec ka nevaram atlauties bet tapec ka netaisos parmaksat par lv megakruto produkciju.Ja vitas valstis var uzrazot,atgadat un vel te pardot letak tad jabut ipashinapdavinatam ar smadzenu podu lai pirktu letinu preci tikai tapec ka jaatbalsta savejo.Varbut letini saks abalatit ari savejos kas perk un tiros par adekvatam cenam letak neka ievesto.

10.mai Atbildēt

Bet vispār interesanta retorika, jo tieši ar šādiem argumentiem runā Tramps, Putins un Xi.

Vakar, 19:22 Atbildēt

Komentēt

atbilde atcelt