diezgan dārgas tās ir, papētīju savulaik, 100 eiro bija, iztikšu, bet mana vilnas pildījuma sega arī nav no vieglajām, bet, protams, ne 7 kg.
Normāli... viss jaunais ir labi aizmirsts vecais!
Paaudzes nomainās - par vecajām, labajām smagajām vatētajām segām neviens neko vairs nezin.......
Komentāri: Populāras kļūst smaguma segas
diezgan dārgas tās ir, papētīju savulaik, 100 eiro bija, iztikšu, bet mana vilnas pildījuma sega arī nav no vieglajām, bet, protams, ne 7 kg.
Normāli... viss jaunais ir labi aizmirsts vecais!
Paaudzes nomainās - par vecajām, labajām smagajām vatētajām segām neviens neko vairs nezin.......
Komentēt