Komentāri: Viktoru Valaini piesaka par Ministru prezidenta kandidātu

Viens par otru labāki, labāk to enerģiju ko iztērē savas intrigās būtu likuši sabiedrības labā. Tā jau ir, varas garšu sajutušais to nekad vaļā nelaidīs. Par katru cenu turēsies pie varas, un pilnīgi pie vienas vietas ko tā sabiedrība domā, itka jau izvēle ir bet tikai itka.

15.mai Atbildēt

JV virzīs savu premjera kandidātu, un beigās iegūs to. Viss notiek, lai Vienotība netiktu Saeimā.

15.mai Atbildēt

1. Skaista varavīksne un jauks vārds progress, bet PRAIDS, viendzimuma ģimene un oficiāli atzīt, ka cilvēks ir ne bioloģiskā, bet sociālā būtne - šodien vīrietis, rītu sieviete daudziem nav pieņemams.

2. Vienotība labs vārds, bet KF "Vienotība", kas pārņēmusi varu valstī, kas kļuvusi par agresorvalsti. Latvijas "Vienotība" centās pārņemt varu valstī. Tika daudz kas izdarīts šajā virzienā, bet neizdevās sasniegt kaimiņvalstu panākumus varas koncentrēšanā. Bija pat neoficiālā Progresīvā Vienotība, bet izjuka.

3. Politiskajām partijām vajag "Saskaņu" savā starpā, gan pēc būtības, gan daudziem vēlētājiem politisko partiju.

16.mai Atbildēt

Nav jau ZZS dižas izvēles, Valainis ir viens no retajiem, kurš formāli, uzsveru formāli, kaut cik atbilst amata kritērijiem.

Valsts līmenī ZZS nekad nav bijis plašs reāli darboties spējīgu kandidātu loks.

16.mai Atbildēt

Komentēt

atbilde atcelt