Komentāri: Trampa tirdzniecības karā pirmie pretsitieni

Kalamburs

Ak kā būtu, ja būtu.....

Cik vēl dažādu prognožu un "ekspertu" viedokļu mums tiks piedāvāts - zvaigžņu skaits Visumā nobālēs!

Eksperti "aug" kā sēnes pēc lietus - katrs puspļūtis un tukšpļūtis grib spīdēt ar savām prognozēm un analīzi, un mediji ir "atvērti dialogam"! Bet faktiski - tas viss ir pušplēsta santīma vērts un vieglu smaidu izraisošs.

Piemērus nav tālu jāmeklē - cik prognožu un "ekspertu viedokļu" ir bijis par kara gaitu Ukrainā? Kāds var vispār saskaitīt? Tāpat par to, ka zem sankciju spiediena Krievija sabruks (katrā ziņā, uz ceļiem būs noteikti). Cik no tā ir piepildījies?

8:33 Atbildēt
Juris

Kur ir cīņa, tur arī "pretsitieni". Trampam nav izvēles.

11:19 Atbildēt
Kalamburs

Jurīt, ņem sev mīļos Viņa rakstus, lien zem segas un sludini - tur un tad tu saņemsi ievērojamu palīdzību idiotisma pārvarēšanā!

12:11 Atbildēt
Fredis

Kādi pretsitieni? :-) Kas var tādus sagādāt?

12:58 Atbildēt
Juris atbilde Kalamburs

Alleluja! Kalambur, a kura no Kristus Augšāmcelšanās svētku dienām Tev šķiet visbūtiskākā?

17:02 Atbildēt
Guntis Akmeņkalns

Viss kas kaitē nacistu Krievijai ir labi. Krievijas ekonomika sabruks.

13:01 Atbildēt
Juris

Krievijai kaitēt nav Tavos spēkos, bet Tu vari visai labi viņai NEpalīdzēt. Tu vari negvelzt nacistiskus lozungus, lai krievu propaganda tos neizmanto LV nomelnošanai. Paklusē, lai viņi paši domā.

17:05 Atbildēt

Komentēt