11 maršruti Latvijas kontūras izstaigāšanai vai izbraukāšanai svētku dienās

© Ekrānšāviņš

Šodien Latvija svin svētkus. Tos var svinēt arī doties izbraucienā ar velosipēdu vai pastaigā ar kājām, izbraucot vai izstaigājot Latvijas kontūru savā pilsētā vai novadā. Neatkarīgā apkopojusi 11 šādus maršrutus Latvijā un ārpus tās.

Latvijas institūts un biedrība “VSK Noskrien” Latvijas atpazīstamības kampaņu “Izskrien Latviju pasaulē!” uzsāka jau 2017. gadā, kad ikviens tika aicināts iziet izskriet, izskrituļojot vai izbraucot ar divriteni Latvijas kontūru kādā pasaules pilsētā. Arī šogad to var darīt, protams, ievērojot valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības.

Rīgā (Pārdaugava), 30 km

Ekrānšāviņš

Rīga (Centrs), 27 km

Ekrānšāviņš

Kuldīga, 6 km

Ekrānšāviņš

Tukums, 17 km

Ekrānšāviņš

Tasi, 8,2 km

Ekrānšāviņš

Luksemburga, 15 km

Ekrānšāviņš

Dublina, 10 km

Ekrānšāviņš

Tartu, 1 km

Ekrānšāviņš

Brisele, 11 km

Ekrānšāviņš

Čikāga, 10 km

Ekrānšāviņš

Parīze, 10 km

Ekrānšāviņš

Ja esat izstaigājuši,izbraukājuši vai zināt vēl citas vietas Latvijā un pasaulē, kur var izbraukāt un izstaigāt Latvijas kontūru, atsūtiet informāciju uz e-pastu: info@nra.lv, šo informāciju papildināsim.

Tāpat papildus informāciju un atklāt jaunas vietas un kontūtas var arī kontūru meklētājā šeit.

Pasākumi

Vēl pirms pāris gadiem neviens Cēsīs nespēja iedomāties, ka gadiem nīstos metālistus apbalvos un godinās. Tagad tas ir noticis, un jau trešo gadu 13. jūlijā Vaivē notiek smagās mūzikas festivāls agrāk ar nosaukumu "Zāģis", tagad ar nosaukumu "Zombifests".