Komentāri: Kas iegūst un kas zaudē no Agneses Loginas klātbūtnes valdībā?

viesis

Starp citu, simboliski, ka jaunās valdības darba sākšanās faktiski ir sakritusi ar slavenās "bērnu grāmatas" iznākšanu. Tas netieši parāda, kādas īstenībā ir Siliņas valdības prioritātes. Kas būs tālāk? Velns viņu zina. Normālā sabiedrībā šāda koalīcija nākošajās vēlēšanās sekotu AttīstībaiPar un Konservatīvajiem, bet mūsu sabiedrībā, vēl ņemot vērā milzīgo propagandas aparātu, visdrīzāk viņi turpinās valdīt, tādēļ, ka cilvēkiem trūkst kritiskās domāšanas un zināšanu :(

20.okt 2023 Atbildēt
IMIK

Tauta šūmējas, žurnālists šūmējas, visi šūmējas.

Vairs neraksta bet šūmējas. Sliktākais ir tas ka tā šūmēšanās ir amorāla, tas ir, tā šūmēšanās ir pret pagātnes piedošanu, šūmēšanās ir ka kāds kādu "svešo" pārstāv valdībā, tātad šūmēšanās būtībā ir pret morāli un ētiku. Skumji ka žurnālists visu labo un morāli ētisko atšķeļ jau pašā saknē, tā teikt.

20.okt 2023 Atbildēt
EDGARS

"Maldini, un tu uzvarēsi!" (Sun Dzi:Kara māksla) Jāšūmējas! "Galvenais uzdevums: izslēgt pašiznīcināšanās režīmu"

Hermanis noformulēja Latvijas valstij un latviešu nācijai ārkārtīgi svarīgu tēzi: “Latvijā pašreiz ir ieslēgts pašiznīcināšanās režīms.” Šī tēze ir gluži vai eksistenciāla, un par to būtu jārunā no visiem iespējamajiem aspektiem."

(Latvijas Televīzija neapkalpo varas kliķi, jo pati ir šīs kliķes sastāvdaļa)

20.okt 2023 Atbildēt
aivs

Kā jau citi rakstīja katram savs viedoklis. Arī Jums un man. Mana pārliecība, ka ar Progresīvo mācību / neomarksismu / Latvija tiks iznīcināta. Neminējāt kuras ir tās pozitīvās lietas.... Nav pamanāmas.

20.okt 2023 Atbildēt
Kalamburs

IMIK, ej nospodrini Loginas kupes!

20.okt 2023 Atbildēt
Andris

Diezgan precīzs esošā stāvokļa raksturojums= pat tuvināšanas agresorvalsts aizstāvībai!!!

20.okt 2023 Atbildēt
IMIK

Kāds nu tas stāvokļa raksturojums? Tas ir pārmetumu raksts jaunajai ministrei. Un galvenais, par ko? Par principā labām un pozitīvām lietām. Absurds! Kas, žurnālists ir velna kalpībā vai, ja pārmet par labo? Un ko tad par slikto, slavē? Ar tādu attieksmi nemaz nav jābrīnās ka esam tur kur esam.

20.okt 2023 Atbildēt
Rakstītājs

Pārmetumus jūs tur saskatāt. Izlasiet rakstu kārtīgāk. Tur ir vienīgi konstatēts kā no dažādām pusēm izskatās viena un tā pati lieta. Konkrētā gadījumā Logina. Kas vieniem šķiet nepieņemami, tas otriem tieši tā arī jābūt. Tas ir, tieši tas, ko jūs rakstiet. Jums šķiet, ka Logina visu dara pareizi un labi, bet citiem tā neliekas. Tā ir vienkārša konstatācija, kurā jūs saskatāt pārmetumus. Kā jau indoktrinēts un kā saka jūsu valodā - bias.

20.okt 2023 Atbildēt
IMIK atbilde Rakstītājs

Nav gan tā ka vieniem un otriem citādi, vismaz tādās fundamentālās vērtību lietās kā piedošana. Piedot vienmēr būs labi, nepiedot vienmēr būs slikti. Un kamēr tas tā nebūs visiem tikmēr būs slikti. Ja nevari piedot tad nepārmet tam kas piedot un aicina piedot bet gan tiec galā pats ar sevi, ar ļaunumu sevī kas neļauj piedot.

20.okt 2023 Atbildēt
Kalamburs atbilde IMIK

Slims tu esi!

20.okt 2023 Atbildēt
IMIK atbilde Kalamburs

Cilvēkam faktiski uzraksta priekšā morālos principus pareizai dzīvei un ko cilvēks? Cilvēks pārtop par dakteri un stāda diagnozi? Nepateicība pasaules alga?

21.okt 2023 Atbildēt
Kalamburs atbilde IMIK

Morālos principus pareizai dzīvei?

Tu būtu tas pravietis, kurš nešaubīgi zin un citus ved uz pareizā ceļa?

"Slims tu esi!" es tev rakstīju, jo tā "piedošanas mantra" un "velna kalpība" ir visprecīzākie indikatori tavai attīstības pakāpei. Ej sprediķo kancelē, tur pilns ar avīm, kurām gans nepieciešams.

21.okt 2023 Atbildēt
IMIK atbilde Kalamburs

Fundamentālie morālie likumi ir vispārzināmi.

Nezināt un nesaprast tos? Nu, rupji sakot, tā ir atrašanās morālā pakaļā. Kur arī, pateicoties lielajam skaitam šādu nezinīšu un nesaprašu patreiz atrodamies un ārā netiekam. Kā saka, mācies dēls, mācies!

21.okt 2023 Atbildēt
Guntis Akmeņkalns

Runājam par sekām, bet būtu jārunā par cēloņiem! Tā saucamā NA, tautā saukti par grūtgalvīšiem, viens no cēloņiem, kādēļ valdībā jau slāvkomjauniete. Tieši pateicoties grūtgalvīšu nespējai celt nacionālu valsti. Cik valdībās bijuši - rezultāts zerro! Tik tagad sabiedrība, ne NA, sāk domāt par Latviju kā nacionālu valsti.Četru gadu Levita ēra - NA auglis ( atceramies, ka tieši NA bīdīja šo tukšvietu uz augstāko amatu). Jaunā Vienotība - viens latvjkomjauniešu saiets ar visiem saviem Providiem, delnām, utt., utt. daunīšiem! Zīmuli Kariņu ielikt par premjeru, nu tas ir līmenītis, un NA grūtgalvīši šo cilvēciņu atbalstīja .lai paši varētu urkšķēties pa savu sili, kultūrsili ieskaitot! Bet neskumsim, viss uz labu, krīt NA grūtgalvīšu maskas!

20.okt 2023 Atbildēt
Madris

Pilnīgi piekrītu, bet, cik ir to, kas to saredz. Pensonāriem pilnīgi pietiek, ka 2 mēnešus pirms vēlēšanām indeksē pensijas. Daļa vēlētāju priecājās par skaistiem vārdiem okupācijas sakarā.

20.okt 2023 Atbildēt
Janis Bērziņš

Man tāds jautājums ? Lidz kādam decembra datumam visiem rusfašistu atbalstitājiem Latvija jāatstāj?

20.okt 2023 Atbildēt
Ainārs Vilnis

Paldies par rakstu. Izlasot ir pārmetumi un aizrādījumi. Visupirms par žurnālista valodu t.i. intelektu un varbūt arī par žurnālista inteliģenci. Vai žurnālists apzinās to, ka nojēgums"krievvalodīgie" apzīmē citas valsts nāciju (arī Latvijas piekto kollonnu ar Latvijas pilsoņa pasēm)? Šodien neeksistē etnoss ar nosaukumu "krievi"! Tāda nav! Nav kultūras, ir tikai politiski nozombēti cilvēki - bez kultūras (palsasiet pētījumus, piem. Svetlanas Bogojavļenskas pētījumu!)!

Ja žurnālists lieto apzīmējumu "krievvalodīgie, " tad šāds žurnālists pārstāv un aizstāv krievijas impērijas 2007. gadā izveidoto Krievijas ārpolitikas doktrīnu “krievu pasaule” (svešvalodā: “russkiy mir”).

Žurnālists, ar savu rakstu, Latvijā dzen saknes mums nedraudzīgas valsts ideoloģijai, veidojot “krievvalodīgos,” - dalot mūsu nāciju.

Žurnālists acīmredzami nesaprotot šī nojēguma “krievvalodīgie” patieso ideoloģisko piepildījumu, neprotot nodalīt kultūru (latviešu kultūra, mazākumtautību kultūra) no politikas (nācija). Vai žurnālists ir aizdomājies, ka “krievvalodīgo” ideja ir spējīga apvienot dažādas etniskas kultūras - tieši tāpat kā Latvijas nācija un tādējādi būt pretmets mūsu nācijai ? ... krievvalodīgo” idejā krievu valoda nav etniskas mazākumtautības valoda, bet gan nācijas valoda!

Žurnālistam, raksot, gatavojot garīgu barību - ir labi jāsaprot lietotie apzīmējumi, to jēga, lai nelietotu, nerunātu politikas teorijas nojēgumus, domājot par antropoloģiju t.i. kultūru.

Cien. žurnālist, jūs nekad nesaliedēsiet Latvijas tautu, runājot par "krievvalodīgajiem"! Mēs nevaram savā kultūrā integrēt švešu politiku! Mums ir jādara viss, lai šajos - ar impērisku mesiānismu nozombētajos Latvijas pilsoņos - pamostos kultūras identitāte! ... Bet tā nekad nepamodīsies, ja jūs turināsiet veidot "krievalodīgos"!

20.okt 2023 Atbildēt
Andris

Pilnīgs murgojums! Cik paaudz'[em būs jāgaida lai tiem pamostos mūsu kultūras identitāte? Pēc pamošanās vēl tiem vismaz jāsāk saprast šo vārdu kopa - un atkal cik ilgā laikā?

20.okt 2023 Atbildēt
EDGARS

Vai "krievvalodīgie" un "čeka" mūžam dzīvi? Un nekādu jautājumu pr ieguvējiem! Sekojiet rokām, pilsonīši. "Kultūras ministre: Nevar būt šaubu par Stūra mājas ekspozīcijas saglabāšanu" (lsm_lv)

20.okt 2023 Atbildēt

Komentēt