Komentāri: Deputāti uzņemas celt pārtikas cenas Latvijā, lai samazinātu Krievijas graudu noietu

braucosais

Ailiegt jau var bet izkontrolēt neiespējami jo naudaskāre pāri visam un tā tas ir bijis un būs

21.feb Atbildēt
gundega

Lēti graudi diemžēl baro nabagus visà pasaulē kas pārtiek no maizītes .

21.feb Atbildēt
gundega

Nu tad tirgos zeltu , viņi tērē nākamo gadu uz priekšu pārdotas naftas naudu , tas ir tas pats ir kā tērēti nākamo gadu pensiju jau šogad , tāpēc vajag Ukrainas graudus un tādas mazas ekonomikas pagaidām neinteresē , laikam mūsu siers .

21.feb Atbildēt
gundega

Nedomāju ka tas ir procentos daudz , varbūt Vidusāzija tos graudus ir iepirkusi liekus , nauda pensijā un karam nāk no naftas kuru lohi iepērk vairākus gadus uz priekšu lūk kāpēc Krievija nav krīzes , bet Staļina - Putlers laikos krīze ir traka lieta , nevienu neinteresēja vai tautai ir maizīte , lai pārdod pašiem nebūs graudu , bet Ukrainai vajag Eiropas naudu lai arī būtu ar jo karot .Pēc pāris gadiem Krievija būs nabadzīgs Staļinisms .

21.feb Atbildēt
gundega

Lai no peļņas Eiropas valstīs dod kādus miljonus , paši krievi vainīgi ka pārdod graudus kuri būtu noderejusi .

21.feb Atbildēt
gundega

Nu siers un piens īsti nav saistīts ar graudiem , cūkas arī baro ar kartupeļiem kāpēc to preču uzcenojumu neviens nepārbauda taču .

21.feb Atbildēt
gundega

Lai liek tai maizei cenu daudzi to īpaši nepērk vairs , bet kartupeļiem un krējuma nevajadzētu likt cenu bet tā aug un īpaši pēdējā mēnesī jau zem 1,50 nav par ķobīti , vai tas ir normāli .

21.feb Atbildēt
Valdis

Nu analīze Kluinim super, kā parasti. Vesels palags ar savārstījumu, bez kaut kādas nopietnas datu analīzes. It īpaši, ja ņemam vērā t.s. "pelēkās ekonomikas procesus".

21.feb Atbildēt
daiko

Cik noprotams ,LV vadības ilgstošā laikā un pilnīgas neprasmes vadīt valsti un celt ekonomiku ,novedīs pie pilnīga valsts sabrukuma..

21.feb Atbildēt
Staņislavs Bogdanovs

Kā vienmēr ar nolaistām biksēm. Polija ne tikai nobloķē Ukrainas graudu tranzītu uz Eiropa, bet pat izgāž zemē.Bet Latvijai vajag vagaru

21.feb Atbildēt
janis

ja viss paliks dārgāks, tad kūkām arī cenas augs - ko tad?

21.feb Atbildēt
Valdis

Nu tad Jāni, pilnīgs vāks!

21.feb Atbildēt

Komentēt