Komentāri: Latvija valdības pārcentības dēļ zaudējusi simtiem miljonus eiro

braucosais

Jā algu paceļ jo esot atbildīgs darbs , kā un kuš atbild par pieņemtiem lēmumiem

30.mai 2023 Atbildēt
Andris Briedis

"Treknais gads" tā nespēj pārdzīvot savu daudzkārt pieaugušo peļņu ka tagad nākas pat pasūtījuma rakstus taisīt lai vēl sagrābtos "neesošo peļņu".

30.mai 2023 Atbildēt
Silva

Nu, un ko tagad vakardienas brēcēji par megazaudējumiem klusē?

30.mai 2023 Atbildēt
viesis

Hm, it kā jau valdību šajā gadījumā var saprast, gāze ir nozīmīgs resurss un tajā laikā valdīja liela neziņa par turpmāko. No otras puses, gribas jau domāt ka valdībai ir gan vairāk informācijas gan zināšanu kā ierindas pilsoņiem, bet skatoties uz Kariņa valdības lēmumiem un to sekām, brīžiem šķiet, ka ierindas pilsoņi ir gan izglītotāki gan zinošāki par valdības locekļiem......

30.mai 2023 Atbildēt
Juris Seikovskis

Vispār jau lielākā kļūda bija Inčukalna un visas gāzes privatizācija. Papētiet, kas bija tie varoņi, kuru laikā tas notika!?

Ja par šodienu, tad citādi jau nemaz nevarēja notikt. "Savicka kunga kantoris" ņem cauri mūsu valdības "visās pozās visos caurumos, ka šļakst vien". Arī pat šodien, kad ukraiņi karo ar Krieviju. Pierādījumi - Skultes nav un nebūs. Latvenergo maksā bargu naudu Būtiņģei par pieslēgumu kuģim. Ezim skaidrs, pat bez aprēķiniem, ka Skulte-Ičukalns ir lētākais variants, un ne tikai Latvijai.

Savicka kungs savu maizīti godam nopelna.

30.mai 2023 Atbildēt
Edgars Ozolins

Nu kāpēc nav dižā Josipa laiki.Tad Latvija plauka.

30.mai 2023 Atbildēt

Komentēt