Komentāri: Kalvītis pats noceno un pats sev pārdod "Latvijas gāzi"

Igors

Izskatās, ka izgudrots kaut kas līdzīgs privatizācijai Krievijā 90-s gados.

3.jūl Atbildēt
IMIK

Nu bet, Kalvītis dara ko grib, jo kas tad vēl te no tā akciju bardaka kaut ko saprot ja ne Kalvītis? Un kam tas te vispār var interesēt vai pārdod sev vai nesev?

3.jūl Atbildēt
Zane Grīnberga

Šo kungu vajadzētu cietumā likt, par valsts mantas izšķērdēšanu. Protams, es nezinu visas nianses, bet kura valsts pārdod enerģētikas nozares uzņēmumus ārvalstniekiem! Šis kungs nerīkojas kā kārtīgam saimniekam pienākas.

3.jūl Atbildēt
braucosais

Labs viedoklis - es nezinu bet man liekas ! Kad tā gāze bijusi valsts ?

3.jūl Atbildēt
Jānis

Plukatas sajūsmā par amerikāņu 10 reizes dārgāko gāzi, kas jau sagrāvusi ekonomiku Eiropā. Latvijā ekonomikas nav, tāpēc čavavas var riet.

3.jūl Atbildēt
Ventuks

Nomierinies Vaņka.

3.jūl Atbildēt
Jānis

Amerikānis nokārto savas vajadzības, bet Ventuks izstiepj savu garo mēli un nolaiza viņam to vietu. Amerikānim artkrīt papīra izmantošana. Ekonomija, bet Ventuks morāli laimīgs. Kā izdarījis labāko darbu savā mūžā.

Starp citu, venti bija slāvi.

4.jūl Atbildēt
Valdis atbilde Jānis

Lūdzu konrētu atsauci par ventiem.

Te jau jankas kolēģis Madris man centās pierādīt, ka Latvija tikai 14% esot apmierināti ar dzīvi.

Kad palūdzu nosauk avotu, sāka locīties kā zutis.

P.S. Pēdējais kremļa naratīvs ir, ka dievs radīja nevis Ādamu, bet Vaņķu.

4.jūl Atbildēt
Jānis

Valdim. Vendi kas ir slāvu cilts ir cēlušies no Pašreizējās Vāczemes teritorijas, kur dzīvoja vairākas slāvu ciltis. (Neslinko un paguglē un noskaidro pats kādas. To atzinuši ne tikai krievu bet arī vācu un citu tautu arheologi.) Vendi sāka savu migrāciju uz Austrumiem varbūt teitoņu migrācijas spiesti. Nonāca pašreizējā Kurzemē. Te apmetās uz dzīvi, bet, iespējams, līvu spiesti devās tālāk un apmetās tagadējā Cēsu novadā. No turienes Cēsu agrākais nosaukums ir Vendene. Kur tālāk šī slāvu cilts aizgāja, vai drīzāk izšķīda starp apkārtējām ciltīm, nav zināms. Bet "īstenajiem" latviešiem šie nepatīkamie fakti ir apstiprināti ar dažādu tautību arheologu pētījumu rezultātiem. Un nebāz man degunā, ka etruski ir ruskije. Ķīnas mūri cēluši krievi. Un nesen atrasts akmens uz kura vācu valodā iecirsts, ka visas pasaules tautas cēlušās no rusiem. Un neputro politologu radīto naidu ar zinātni. Šoreiz arheologiju.

7.jūl Atbildēt
Valdis atbilde Jānis

Tad venti vai vendi ?

Vaņkam tas pilnīgi vienalga !!! Ka tik kaut ko iepļūtīt !!! Par "ventiem", "vendiem", "etruskiem", "krieviem".

Kāda mārrutka sakarā ?

Neko nelasa, ko es esmu vai neesmu sacījis un tikai komentē, neko nezina mani tika karina visādas birkas. Propogandē pēdēja laika krievu naratīvus, visi tagad ir cēlušies no krieviem, gan ukraiņi, gan varjagi, gan tagad vendi.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vendi (Wendi) – etniska grupa mūsdienu Latvijas teritorijā vēlajā dzelzs laikmetā, sākutnēji Kurzemes centrālajā daļā, 12. gs. migrējuši uz Vidzemi. Spriežot pēc vietvārdiem un avotos minētiem īpašvārdiem, piederēja pie somugru valodu grupas. 14. gs. 14.-15.gs. ir bijuši vairāki ciemati Talsu, Kuldīgas, Sabiles un Tukuma apkārtnē, kuru iedzīvotājiem somugriski vārdi, taču vai tie bijuši minētie vendi, nav zināms.

Minēti Indriķa Livonijas hronikā, aplūkojot notikumus XIII gs. pirmajā pusē, un pāvesta Inocenta III bullā 1208. gadā. Indriķis piemin vendus saistībā ar viņu kristīšanu: "Vendi tolaik bija pazemīgi un trūcīgi. Padzīti no Ventas, kas ir upe Kursā, viņi dzīvoja Senajā kalnā (Monte Antiquo), kuram līdzās tagad uzcelta Rīgas pilsēta. No šejienes viņus atkal padzina kurši un daudzus no viņiem nogalināja; pārējie aizbēga pie letiem, dzīvoja kopā ar viņiem turpat un priecājās par priesteru ierašanos." (Indriķa Livonijas hronika 1993, X, 14). Hronikā atrodam ziņas arī par vēlākiem notikumiem – par vendu piedalīšanos Zobenbrāļu ordeņa mestra Bertolda un latgaļu vadoņa Rūsiņa karagājienā uz Igauniju 1209./1210. gada ziemā (Indriķa Livonijas hronika 1993, XIII, 5), kā arī par cīņām kopā ar ordeņbrāļiem pret Novgorodas un Pleskavas sirotājiem, aizstāvot savu pili 1221. gadā (Indriķa Livonijas hronika 1993, XXV, 3). Tas, ka abos avotos - Indriķa Livonijas hronikā un pāvesta Inocenta III bullā, - vendi tiek nodalīti no pārējām Livonijas tautām, liecina, ka vendi uztverti kā atsevišķs etnoss.

13. gadsimta beigu notikumus aprakstošajā Atskaņu hronikā vendi kā tautība jau vairs nav minēti. Palicis tikai vietas apzīmējums "Wenden" (mūsdienu Cēsis). Jādomā, ka gadsimta laikā vendi tika pilnībā asimilējušies.

7.jūl Atbildēt
Valdis

Atkal kārtējais Kluiņa "šedevrs".

Nu krievija vienkārši pārraksta uzņēmumu Kalvītim un Co. Kad vajadzēs, tik pat viegli paņems atpakaļ.

Protams, shēma tiek padarīta ticama izmantojot savu Rietumu banku (naudas izcelsme?), nodibinot tam atsevišķu uzņēmumu, mākslīgi samazinot cenu u.t.t.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Citāts no Kluīņa raksta:

Likumu par LG sadalīšanu Saeima pieņēma tikai 2014. gada martā. Tas sakrita ar Krievijas agresiju Ukrainā un piešķīra LG dalīšanai attaisnojumu apmēram tāpat, kā tagad karš Ukrainā tiek piepīts “Rail Baltica” pamatošanai. LG dalīšana sākās ar uzņēmuma lielāko akciju pakešu sadalīšanu un pārdalīšanu, turpinājās ar Inčukalna gāzes krātuves un maģistrālo gāzesvadu nacionalizāciju (atpirkšanu) un gāzes sadales uzņēmuma nodalīšanu LG meitas uzņēmumā “Gaso", kura pārdošana šo procesu noslēdza. Šis pēdējais solis tika sperts, atbildot uz Krievijas agresijas izvēršanu Ukrainā kopš 2022. gada februāra.

Sakrita ar agresiju Ukrainā? Kluini ? Tu pats tam tici ?

Nu labi atpirka, sadalīja. Par ko tas liecina? Tāpat savējiem "pārdeva", "igauņiem" it kā.

Te nav Lietuva, kas to lietu sakārto efektīvi. Te joprojām turpina klanīties austrumu kņaziem.

4.jūl Atbildēt
Igors

Ja cietušie raksta komentārus, lūdzu, uzrakstīt uz igor.folkman@gmail.com.

Iespējams, kopā varēsim efektīvāk aizsargāt savas interses.

4.jūl Atbildēt
Airina

Jauns prihvatizācijas variants

7.jūl Atbildēt
Valdis

Nē, vienkārši esošajā politiskajā situācijā, kremlis to pārraksta Kalvītim.

Kad vajadzēs(ja vajadzēs), atprasīs atpakaļ.

Tā pārpirkšana tāds teātris vien ir.

7.jūl Atbildēt

Komentēt