Interjers

15.apr
Kaut arī salīdzinājumā ar citiem gadiem šogad Lieldienu svētki solās būt daudz klusāki – tuvāko lokā un bez ierastajām svinībām publiskās vietās, tas nebūt nenozīmē, ka nevaram ienest Lieldienu noskaņu tur, kur pavadām visvairāk laika, – mājās!
 
25.apr 2021
Vasarai dārzā piestāv nesteidzīgi rīti un laiski vakari, ko baudīt ar aromātiskas tējas tasi vai glāzi limonādes. Ērtas dārza mēbeles šos jaukos brīžus var padarīt vēl tīkamākus. Kādas dārza mēbeles un pēc kādiem kritērijiem izvēlēties?
 
4.apr 2021
Vasarnīca, nojume vai pagalms - ir laiks gatavoties vasaras sezonai!
 
28.mar 2021
Harmonija ar dabu, svaigs gaiss, vēsa brīze un siltie saules stari - tas ir laiks, lai sāktu veidot atpūtas vai darba vietas stūrīti savā dārzā vai pagalmā, kas līdz ar pandēmijas radīto nogurumu šogad ir īpaši svarīgi, jo kalpos kā vēl viena zona, kurā uzturēties.
 
21.mar 2021
Katrs trešais Latvijas iedzīvotājs atdzīst, ka pēdējā gada laika mājās ēdienus gatavo biežāk nekā iepriekš, tāpēc ikdienas ērtības ir svarīgākas nekā jebkad.
 
8.mar 2021
Interjera dizainere Olga Žuravļova atklāj, ka Latvijas pircēji ir iecienījuši neitrālos un dabas toņus, piemēram, pelēko, zilo un smilškrāsu, un biežāk izvēlas vienkrāsainu vai ar neuzkrītošu rakstu apdrukātu gultas veļu.
 
30.mai 2014
Pārgaujas novadā, gadsimtos senu ozolu un liepu apskauta, no likteņa vētrām paslēpusies pieticīgā, bet cēlā Ungurmuiža – viena no pirmajām vērienīgajām baroka būvēm, kas Vidzemē uzcelta pēc postošā Ziemeļu kara.
 
27.mai 2014
Rīdzinieku Olgas un Aleksandra atklāsme par fenšui eksistenci, pausto filozofiju un lietojumu dzīvē nav nejauša. Privātmāja, kurā jaunā ģimene dzīvo salīdzinoši nesen, viņiem ir jau trešā dzīvesvieta.
 
14.mai 2014
Rīdzinieces Laumas mājvieta 100 kvadrātmetru platībā dažādos laika posmos ir izskatījusies atšķirīgi, jo sākotnēji tagadējā saimniece tajā dzīvojusi kopā ar vecākiem un māsu.
 
25.apr 2014
Rīgas Mateja draudzes sludinātāja Anda Miezīša un viņa sievas Madaras ģimene, kurā aug nepilnu gada vecais dēlēns Timotejs, jau piekto gadu mitinās savā mājvietā baznī­cas telpās.
 
15.apr 2014
Līdz ar interneta lapas Pinterest.com aktualizēšanos, pasaulē mainījusies arī izpratne par savas mājvietas iekārtošanu. Aizvien vairāk cilvēku izvēlas alternatīvus variantus interjera dizaineru nolīgšanai.
 
11.apr 2014
Vannas istabas aprīkojuma ražotāja Gustavsberg dizaineru komanda pievērš lielu uzmanību vannas istabas dizainam un arvien meklē jaunas idejas, kā padarīt vannas istabas gan vizuāli pievilcīgas, gan funkcionālas. Pat neliela interesanta dizaina detaļa var mainīt telpas interjera noskaņu – un kāpēc tas nevarētu būt melns tualetes pods vai izlietne?
 
7.apr 2014
Viesistaba ir viena no svarīgākajām telpām mājvietā, kur parasti visa ģimene sapulcējas darbdienu vakaros un brīvdienās, kopā atpūšas, skatās TV, svētkos un nozīmīgos dzīves brīžos uzņem viesus. Tāpēc šo telpu būtiski iekārtot mājīgu, funkcionālu un relaksējošu, lai tā būtu komfortabla visai ģimenei.
 
23.mar 2014
Kafejnīca Mākonis, kam dots dizaina uzņēmuma statuss, sākotnēji savu darbību uzsāka kā dizaina studija ar nelielu telpu, kur var iemalkot rīta kafiju un nobaudīt gardu kūkas gabaliņu.
 
17.mar 2014
Ventspilniece Īrisa Roze- Posuma atzīst, ka pašlaik ir pilnas slodzes laika mamma divarpus gadus vecajai Gabrielai.
 
7.mar 2014
Gleznotāja un interjeriste Ligita Caune kopā ar vīru Aivaru Cauni un zeltaino retrīveru Teodoru jau nedaudz vairāk nekā gadu mitinās skaistā namā Rāmavas privātmāju rajonā. Ģimene atzīst, ka, ienākot šai mājā, uzreiz pārņēmusi izjūta: «Tā ir mūsu!»
 
4.mar 2014
Studijas Peahen vadītāja, māksliniece Patricija Brekte savu darbnīcu pirms deviņiem gadiem iekārtojusi Andrejostā, kuru var nosaukt par īpašu un unikālu republiku. Ar savu pirmatnējo šarmu, ostas pievilcīgajiem skatiem un vilcienu dunoņu līdzās tajā aizrit radošu cilvēku ikdiena.
 
25.feb 2014
Veidojot bērnistabas interjeru, būtiskākie aspekti ir bērna vecums, kā arī viņa aizraušanās, intereses un raksturs. «Apmēram līdz divu trīs gadu vecumam bērni parasti guļ vecāku istabā, bet dienā labprātāk uzturas mammas vai tēta sabiedrībā, tāpēc bērnistaba un rotaļlietas faktiski atrodas visā mājoklī,» stāsta interjera dizainere Kristīne Skudrēna.
 
14.feb 2014
Rāmavas Depkina muiža, kas kautri paslēpusies plaša parka viducī, ir viena no senākajām koka ēkām Latvijā. Klasicisma stilā ieturētā muižas kungu māja, kas sastāv no diviem stāviem un plašiem, augstiem bēniņiem, glabā sevī senu jo senu Rāmavas ciema vēsturi un iedzīvotāju likteņstāstus.
 
7.feb 2014
Restorāns Uguns Dzēsējs, kas darbojas nelielas privātas viesnīcas Liene telpās, iekārtots ne tikai kā vieta, kur ērti papusdienot vai pavakariņot. Tajā veidotais interjers ar seniem ugunsdzēsības eksponātiem mudina ielūkoties vēstures lappusēs un smelties informāciju par ugunsdzēsēju ikdienu un darba specifiku.
 
3.feb 2014
Guntas un Guņa Baltruku ģimene uz tagadējo mājvietu Lielvārdē pārcēlās 1978. gadā no Garciema, kad dēlam Atim bija gadiņš. Kādu laiku šajā mājā, kura celta pirms vairāk nekā 100 gadiem, dzīvoja divas paaudzes – Gunis ar sievu Guntu, bērniem Ati un Sandru un viņa vecāki.
 
28.jan 2014
Ārprāts, jūs teiksiet, uzzinot, cik šajā mājā kaķu. Lai vai cik centīgi meita skaitīja un pārskaitīja, tiekot pāri diviem simtiem, Martai Elīzai skaits sajuka. Un kā tu visiem izsekosi, jau pārdesmit minču ir ceļā uz otro stāvu.