Interjers

30.mai 2014
Pārgaujas novadā, gadsimtos senu ozolu un liepu apskauta, no likteņa vētrām paslēpusies pieticīgā, bet cēlā Ungurmuiža – viena no pirmajām vērienīgajām baroka būvēm, kas Vidzemē uzcelta pēc postošā Ziemeļu kara.
 
27.mai 2014
Rīdzinieku Olgas un Aleksandra atklāsme par fenšui eksistenci, pausto filozofiju un lietojumu dzīvē nav nejauša. Privātmāja, kurā jaunā ģimene dzīvo salīdzinoši nesen, viņiem ir jau trešā dzīvesvieta.
 
14.mai 2014
Rīdzinieces Laumas mājvieta 100 kvadrātmetru platībā dažādos laika posmos ir izskatījusies atšķirīgi, jo sākotnēji tagadējā saimniece tajā dzīvojusi kopā ar vecākiem un māsu.
 
25.apr 2014
Rīgas Mateja draudzes sludinātāja Anda Miezīša un viņa sievas Madaras ģimene, kurā aug nepilnu gada vecais dēlēns Timotejs, jau piekto gadu mitinās savā mājvietā baznī­cas telpās.
 
15.apr 2014
Līdz ar interneta lapas Pinterest.com aktualizēšanos, pasaulē mainījusies arī izpratne par savas mājvietas iekārtošanu. Aizvien vairāk cilvēku izvēlas alternatīvus variantus interjera dizaineru nolīgšanai.
 
11.apr 2014
Vannas istabas aprīkojuma ražotāja Gustavsberg dizaineru komanda pievērš lielu uzmanību vannas istabas dizainam un arvien meklē jaunas idejas, kā padarīt vannas istabas gan vizuāli pievilcīgas, gan funkcionālas. Pat neliela interesanta dizaina detaļa var mainīt telpas interjera noskaņu – un kāpēc tas nevarētu būt melns tualetes pods vai izlietne?
 
7.apr 2014
Viesistaba ir viena no svarīgākajām telpām mājvietā, kur parasti visa ģimene sapulcējas darbdienu vakaros un brīvdienās, kopā atpūšas, skatās TV, svētkos un nozīmīgos dzīves brīžos uzņem viesus. Tāpēc šo telpu būtiski iekārtot mājīgu, funkcionālu un relaksējošu, lai tā būtu komfortabla visai ģimenei.
 
23.mar 2014
Kafejnīca Mākonis, kam dots dizaina uzņēmuma statuss, sākotnēji savu darbību uzsāka kā dizaina studija ar nelielu telpu, kur var iemalkot rīta kafiju un nobaudīt gardu kūkas gabaliņu.
 
17.mar 2014
Ventspilniece Īrisa Roze- Posuma atzīst, ka pašlaik ir pilnas slodzes laika mamma divarpus gadus vecajai Gabrielai.
 
7.mar 2014
Gleznotāja un interjeriste Ligita Caune kopā ar vīru Aivaru Cauni un zeltaino retrīveru Teodoru jau nedaudz vairāk nekā gadu mitinās skaistā namā Rāmavas privātmāju rajonā. Ģimene atzīst, ka, ienākot šai mājā, uzreiz pārņēmusi izjūta: «Tā ir mūsu!»
 
4.mar 2014
Studijas Peahen vadītāja, māksliniece Patricija Brekte savu darbnīcu pirms deviņiem gadiem iekārtojusi Andrejostā, kuru var nosaukt par īpašu un unikālu republiku. Ar savu pirmatnējo šarmu, ostas pievilcīgajiem skatiem un vilcienu dunoņu līdzās tajā aizrit radošu cilvēku ikdiena.
 
25.feb 2014
Veidojot bērnistabas interjeru, būtiskākie aspekti ir bērna vecums, kā arī viņa aizraušanās, intereses un raksturs. «Apmēram līdz divu trīs gadu vecumam bērni parasti guļ vecāku istabā, bet dienā labprātāk uzturas mammas vai tēta sabiedrībā, tāpēc bērnistaba un rotaļlietas faktiski atrodas visā mājoklī,» stāsta interjera dizainere Kristīne Skudrēna.
 
14.feb 2014
Rāmavas Depkina muiža, kas kautri paslēpusies plaša parka viducī, ir viena no senākajām koka ēkām Latvijā. Klasicisma stilā ieturētā muižas kungu māja, kas sastāv no diviem stāviem un plašiem, augstiem bēniņiem, glabā sevī senu jo senu Rāmavas ciema vēsturi un iedzīvotāju likteņstāstus.
 
7.feb 2014
Restorāns Uguns Dzēsējs, kas darbojas nelielas privātas viesnīcas Liene telpās, iekārtots ne tikai kā vieta, kur ērti papusdienot vai pavakariņot. Tajā veidotais interjers ar seniem ugunsdzēsības eksponātiem mudina ielūkoties vēstures lappusēs un smelties informāciju par ugunsdzēsēju ikdienu un darba specifiku.
 
3.feb 2014
Guntas un Guņa Baltruku ģimene uz tagadējo mājvietu Lielvārdē pārcēlās 1978. gadā no Garciema, kad dēlam Atim bija gadiņš. Kādu laiku šajā mājā, kura celta pirms vairāk nekā 100 gadiem, dzīvoja divas paaudzes – Gunis ar sievu Guntu, bērniem Ati un Sandru un viņa vecāki.
 
28.jan 2014
Ārprāts, jūs teiksiet, uzzinot, cik šajā mājā kaķu. Lai vai cik centīgi meita skaitīja un pārskaitīja, tiekot pāri diviem simtiem, Martai Elīzai skaits sajuka. Un kā tu visiem izsekosi, jau pārdesmit minču ir ceļā uz otro stāvu.
 
10.jan 2014
Ienākot zaļajā studijā Pienene, kas apvieno veikalu un kafetēriju, sajūtas mudina mazliet paceļot dabā, jo interjera dizainā galvenais motīvs veltīts pienenēm, kas tik krāšņi pavasarī ar dzelteniem ziediem rotā Latvijas pļavas un pēc tam pārvēršas liegās baltās pūkās.
 
3.jan 2014
Mūsdienīga elegance un romantisks lauku šarms līdzās komfortam, pateicoties gādīgu roku klātbūtnei, jau gadu mājo Liepupes muižā Salacgrīvas novadā netālu no jūras. Muižas interjerā parādās oriģinālas vēstures liecības, kas sadzīvo ar izsmalcinātu provinces luksusu.
 
20.dec 2013
Rīdzinieku Baibas, Jura un viņu bērnu Patrīcijas un Mārtiņa Smirnovu ģimenes mājvietā Rīgas apkaimē jau smaržo pēc piparkūkām, svecēm un Ziemassvētkiem.
 
13.dec 2013
Mālpils muižā pēc vērienīgas rekonstrukcijas pirms pieciem gadiem tika atvērta dizaina viesnīca ar smalkiem, gaumīgiem numuriem, lielām zālēm dažādiem pasākumiem un kāzām, ēkā saglabājot vēsturiskās, klasicisma stilam raksturīgās arhitektoniskās iezīmes un plānojumu.
 
6.dec 2013
Kafejnīcai Bonēra, kas pirms trīsarpus gadiem atvērta Rīgas centrā, interjera dizains veidots saistībā ar leģendārās modes karalienes Koko Šaneles vārdu, kura bija melnbaltās klasikas piekritēja.
 
29.nov 2013
Palsmanē 2011. gadā uz dzīvi apmetās divi jauni iedzīvotāji – ievācās tur ar visu savu māju. Un tad sākās brīnumi... Tika stādīti koki, taisītas balles, iedibināta labdarība un rīkots mocīšu festivāls.