TOP 8 padomi, kā ieviest pozitīvas pārmaiņas labākai pašsajūtai

© Publicitātes foto

3.lapa

5. Laiku pa laikam palutiniet sevi

  • Īpaši svarīgi tas ir situācijās, kad no sevis atdots tik daudz, ka jūtam - līdzsvars starp došanu un saņemšanu ir izjaukts, un ir vērts sev pajautāt: “Ko es šodien izdarīju savā labā? Ko es gribu?”
  • Ja koncentrēsimies uz sevi, iekšējais bērns atbildēs: “Aizved mani uz Parīzi, nopērc man saldējumu, pavizini mani karuselī…” Dodiet sev kāroto, piemēram, aizejot iepirkties un iegādājoties sev kādu gardumu! Jūsu iekšējais bērns noteikti būs pateicīgs.

6. Neapspiediet negatīvas emocijas

  • Mācieties tās atpazīt un nosaukt vārdā.
  • Neapzināto nav iespējams kontrolēt, taču tas kontrolē mūs un reizēm liek uzvesties tā, ka pašiem jābrīnās. Tas līdzinās ezeram teikās, kurš, vārdā nenosaukts, appludina laukus, slīcina lopus, ir bīstams cilvēkiem. Tikko tam ir dots vārds, mēs varam tajā iet peldēties, mazgāt veļu un dzirdīt mājdzīvniekus.
  • Apspiestas negatīvas emocijas var novest cilvēku līdz depresijai, kā arī dažādām saslimšanām.
  • Pozitīvam pašvērtējumam ir liela nozīme pozitīvās pārmaiņās, jo cilvēks dzīvo ar ikvienam tik ļoti vajadzīgo “es varu kaut ko ietekmēt savā dzīvē” sajūtu. Tā ir ticība sev un saviem spēkiem.
Turpinājumu lasi nākamajā lapā

Veselība

Policistisko olnīcu sindroms (PCOS) skar vienu no 10 sievietēm reporduktīvā vecumā visā pasaulē, tomēr ne visas sievietes apzinās, ka viņām šāds sindroms ir.  Tā ir viena no visbiežāk izplatītājām endokrīnajām slimībām. Sievietēm, kurām ir PCOS, novērojamas dažādas slimības izpausmes.

Svarīgākais