Rīgas domē

6.mar
 Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) uzlicis 200 eiro sodus Rīgas domes deputātiem par lēmumu atļaut pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" ziedot Latvijas titulētākajam sporta klubam "TTT Rīga".
 
4.mar
Valsts ieņēmumu dienests (VID) Covid-19 krīzes skartajiem nodokļu maksātājiem līdz ceturtdienas, 3.marta, vakaram atbalsta maksājumos pārskaitījis 85,54 miljonus eiro, informēja VID pārstāvji.
 
28.feb
Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 25.februārī noraidījusi bijušā Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora Vitālija Reinbaha prasība par rīkojuma atcelšanu par viņa atstādināšanu no amata uz laiku līdz pārbaudes pabeigšanai.
 
28.feb
Krievijas karavīri svētdien Ukrainas dienvidrietumos ieņēmuši Zaporižjas apgabala Berdjanskas pilsētas pašvaldības ēku, paziņojis pilsētas mēra pienākumu izpildītājs Oleksandrs Svidlo.
 
23.feb
Rīgas dome pārsūdzējusi tiesas spriedumu bijušā Rīgas domes ierēdņa Anatolija Aļeksejenko lietā, skaidro tiesa.
 
21.feb
Galvaspilsētas ielas ir gaužām bēdīgā stāvoklī – braucot pa tām, var trāpīt ar riteni bedrē un sabojāt savu auto, var rasties avārijas, kurās var ciest ne tikai savs, bet arī citi spēkrati. Sevišķi nelāgi ielas izskatījās nesen, kad iepriekš bija intensīvi snidzis, pēc tam sniegs bija sācis kust un vēl pēc tam sniegledus bija sasalis – tad bija daža iela, kas atgādina olimpiādes mogula trasi, pa kuru varēja pārvietoties tikai ar bruņutransportieri vai apvidus auto, bet parastajām vieglajām automašīnām tās bija tikpat kā neizbraucamas – nav nekāda patīkamā sajūta dzirdēt, kā automašīna uzsēžas ar “vēderu” uz ledus un tai ar baisu krakšķi lūst nost kādas plastmasas detaļas.
 
20.feb
Kad Mārtiņa Staķa vadītā koalīcija pārņēma varu Rīgā, tā solīja pašvaldības ierēdņus izvēlēties atklātos, godīgos konkursos. Viens no ietekmīgākajiem amatiem pašvaldībā ir Pilsētas īpašumu departamenta direktora postenis. Konkurss uz to ilgst jau gandrīz pusgadu, ziņo TV3 raidījums "Nekā personīga".
 
9.feb
Pašreklāma ir galvenais un vienīgais, kas pašreizējās Rīgas domes vadībai ir izdevies. Jaunais Rīgas mērs un viņa komanda mīl un prot lielīties.
 
7.feb
Galvaspilsētas pašvaldības darbs ir pārvērties par bezgalīgu procesu bez rezultāta, tāpēc Rīga var palikt bez kultūras un sporta pasākumiem, uzskata bijušais Rīgas mērs, tagad opozīcijā palikušais deputāts Oļegs Burovs (GKR).
 
30.jan
Pagājušajā gadā nogalē nedaudz pasliktinājies Rīgas domes darba vērtējums, liecina sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS pagājušā gada novembrī un decembrī veiktās aptaujas dati.
 
26.jan
Rīgas domes sēde, kurā tika skatīts pašvaldības 2022.gada budžets, ilga vairāk nekā septiņas stundas. No tā vairāk nekā piecas stundas tika spriests par pašvaldības budžetu.
 
18.jan
Rīgas pašvaldības izdevumi 2022.gadā par nepilniem 160 miljoniem eiro pārsniegs ieņēmumus, liecina pašvaldības budžeta projekts, kas iesniegts izskatīšanai Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komitejā.
 
14.jan
Rīgas pašvaldības policisti šonedēļ izglābuši uz Daugavas ledus aizmigušu vīrieti, informēja policija.
 
14.jan
Prokuratūra cēlusi apsūdzību uzņēmējam, bijušajam Rīgas domes deputātam Jurim Žuravļovam par publisku aicinājumu vērsties pret Latvijas valstisko neatkarību, suverenitāti, teritoriālo vienotību, valsts varu un valsts iekārtu Satversmē neparedzētā veidā.
 
13.jan
Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa atcēlusi Rīgas domes Satiksmes departamenta direktoram Vitālijam Reinbaham izteikto rājienu.
 
12.jan
Rīgas dome šodien apstiprināja lokālplānojumu teritorijai Juglas ielā 95.
 
11.jan
Atjaunojam pirmskara uzņēmumu un pieprasām tā kādreizējos īpašumus. Holokausta biznesmeņiem priekšzīmi šāda veida afērā jau divtūkstošo gadu sākumā sniedza “Rīgas būvbiedrības” reanimētāji – mēģinot iegūt savā īpašumā milzīgas platības Mežaparkā. Savukārt Augstākā tiesa sniedza paraugu šādas nepamatotas labuma ieguves shēmas noraidīšanā.
 
5.jan
Rīgas domes deputāts, Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētājs Edmunds Cepurītis raidījumā "Ziņu TOP" skaidro jaunos lēmumus par apkures iekārtām Rīgas pašvaldībā.
 
5.jan
Rīgas korporatīvās identitātes atjaunošana izmaksās 19 600 eiro.
 
31.dec 2021
Ceturtdien, 30.decembrī, Valsts robežsardzes amatpersonas novērsušas 47 cilvēku mēģinājumus nelikumīgi šķērsot Latvijas-Baltkrievijas robežu, informēja Valsts robežsardzē.
 
30.dec 2021
Rīgas pašvaldības ietvju uzturēšanu ziemas sezonā no nākamā gada sākuma nodrošinās SIA "Hagberg", informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
 
29.dec 2021
Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs (turpmāk – LTAB) mobilajā lietotnē LTAB OCTA ieviesis jaunu funkciju – informācijas nosūtīšanu autoīpašniekiem gadījumā, ja OCTA polise zaudē spēku vēl pirms tās beigu termiņa.