Rīgas domē

17.okt
Rīgas domes Labklājības departaments un Izglītības kultūras un sporta departaments rosina atļaut alkohola tirdzniecību veikalos no plkst.10 līdz 19.
 
16.okt
Rīgas pilsētas īres valde ir sagatavojusi pārskatu par darbību no 2017. gada 1. janvāra līdz 31. decembrim.
 
8.okt
13.Saeimā ievēlēti desmit Rīgas domes deputāti, kas nozīmē, ka nomainīsies trešdaļa opozīcijā strādājošo domnieku.
 
4.okt
“Rīdzinieka kartes" lietotājiem iespējams izmantot 10% atlaidi visam sortimentam uzņēmumā SIA “SHEVLAD", kā arī 50 % atlaidi ieejas biļetes iegādei no pirmdienas līdz ceturtdienai atpūtas vietā “Esena pārdaugavas dārzi".
 
12.sep
Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) medicīnas māsām un viņu palīgiem, kā arī Rīgas bāriņtiesas darbiniekiem Rīgas dome plāno piešķirt braukšanas maksas atvieglojumus Rīgas sabiedriskajā transportā, liecina Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas darba kārtība.
 
11.sep
Kāda būs Rīgas domes opozīcija pēc Saeimas vēlēšanām? Šobrīd var atbildēt, ka opozīcija būs. Taču tās darba efektivitāte būs atkarīga arī no cilvēka faktora – vai pašreizējais rezervistu soliņš spēs diktēt tādu pašu tempu un tikpat efektīvi izmantot līdzšinējās opozicionāru metodes pašvaldības darbā. Jautājums par pašvaldības opozīcijas partiju rezervistu soliņu nav nejaušs – no 28 deputātiem Saeimas vēlēšanās kandidē 17.
 
31.aug
Septembra pirmajās trīs dienās Latvijā būs maz nokrišņu un gaisa temperatūra joprojām pakāpsies virs +20 grādiem, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs un "Global Forecast System".
 
20.aug
Rīgas domes Pilsētas īpašumu komiteja ir akceptējusi SIA "Kalnciema iela" sagatavoto Āgenskalna tirgus teritorijas atjaunošanas projektu, kas paredz tirgū ierīkot arī lasītavu un konferenču zāli.
 
20.aug
Rīgas pašvaldība Mežaparka Lielās estrādes atjaunošanas otrā posma pirmās daļas realizēšanai no Valsts kases aizņemsies 41 miljonu eiro ar pievienotās vērtības nodokli, šādu ieceri šodien atbalstīja Rīgas domes Pilsētas īpašumu komiteja.
 
8.aug
Gaidāmajās Saeimas vēlēšanās startēs 19 no 60 Rīgas domes deputātiem, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapā pieejamā informācija.
 
6.aug
Mirušās dvēseles Rīgā, kas turpina dzīvot dzīvokļos un krāt parādus, viena no tām ir pat reāli aptaustāma – mūmija. To nolemts izlikt ar tiesas spriedumu un bez citas dzīvojamās platības ierādīšanas. Tomēr dzīvojamo platību ierāda – kapos un uz pašvaldības rēķina. Pakalpīgais kapu mafijas kareivis – Dainis Īvāns. Pensionētās aktrises Vijas Artmanes nedienas ar parādiem apkrautu dzīvokli. Šie notikumi tajos aktīvi iesaistītās personas vērtējumā ir aprakstīti grāmatā Varas gaiteņu iekšpusē, kas ir inženierzinātņu doktores Maijas Rubīnas triloģijas otrā grāmata.
 
23.jūl
Rīgā, Pļavniekos elektropiegādes traucējumi novērsti plkst. 15.47, informēja AS "Sadales tīkls" preses sekretāre Tatjana Smirnova.
 
14.jūl
Tveice, kas valda Latvijā, saglabāsies ilgstoši, un pašreizējais karstuma vilnis būs viens no garākajiem pēdējo gadu laikā, liecina jaunākās laika prognozes.
 
4.jūl
Vasaras sezonā ātrās ēdināšanas nozarē izteikti jūtams darbinieku trūkums, aģentūru LETA informēja Somijas un Baltijas ātrās ēdināšanas restorānu ķēdes "Hesburger" attīstības direktore Ieva Salmela.
 
4.jūl
Rīgas domē asu viedokļu apmaiņu izpelnījusies pašvaldības iecere atcelt aizliegumu un turpmāk atļaut Juglas ezerā izmantot kuģošanas līdzekļus.
 
19.jun
Rīgas domes valdošās partijas šodien pirms domes sēdes ar balsojumu noraidīja ieceri skatīt jautājumu par velojoslas izveidi Brīvības ielā, kuru pašvaldībā iesnieguši 2500 iedzīvotāji.
 
18.jun
Otrdien Latviju no rietumiem sasniegs jauna atmosfēras fronte, tādēļ vēlreiz palielināsies mākoņu daudzums, uzlīs un pastiprināsies vējš, prognozē sinoptiķi.
 
18.jun
Nākamais jeb otrais Mežaparka Lielās estrādes atjaunošanas posms tiks pabeigts 2020.gada jūnijā, šodien Mežaparka estrādes pirmā atjaunošanas posma svinīgās atklāšanas ceremonijā solīja Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas priekšsēdētājs Oļegs Burovs (GKR).
 
18.jun
Šodien plkst.12 notiks Mežaparka Lielās estrādes pirmā atjaunošanas posma svinīgā atklāšanas ceremonija, informē Rīgas domes Īpašuma departamenta pārstāve Baiba Gailīte.
 
17.jun
Rīgas domes Īpašuma departaments uz 12 gadiem cer izsolīt Rīgā, Aleksandra Čaka iela 139, esošās skolas telpas, liecina departamenta mājaslapā izvietotais sludinājums
 
15.jun
Pirmdien, 18. jūnijā, plkst. 10.00 Rātsnama Kamīnzālē septiņu māju iedzīvotāji saņems līgumus par pašvaldības 50% līdzfinansējuma piešķiršanu dzīvojamo māju remontdarbiem. Pasākumā piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.
 
14.jun
Pēc trīs gadus ilgiem būvniecības un dažāda veida remontdarbiem Krišjāņa Barona iela Rīgā beidzot pieņemta ekspluatācijā, apstiprināja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola.