Pēc neiekļūšanas jaunajā Saeimā deputāts Juris Dobelis (TB/LNNK) sola "mājās negulēt" un saglabāt aktivitāti, savukārt deputāts Pēteris Tabūns (TB/LNNK) sola rakstīt grāmatas.
"Man ir 70 gadi, esmu nodzīvojis krietni ilgāk kā vidēji vīrietis Latvijā. Savā vecumā varu darīt, ko gribu, jo saņemu pensiju," aģentūrai LETA teica Dobelis.
Pieredzējušais politiķis norādīja, ka tomēr mājā negulēšot, un plāno piedalīties dažādos pasākumos un aktivitātēs.
Savukārt ilggadējais Saeimas deputāts Tabūns pēc neiekļūšanas jaunajā parlamentā sola atpūsties un rakstīt grāmatas. "Daudzo darba gadu laikā man ir sakrājušies materiāli, un ir, ko teikt par Latvijas bēdīgo situāciju. Vēl stāv tūkstošiem vēstuļu no Atmodas laika. Es kā žurnālists ceru šos materiālus apstrādāt," aģentūrai LETA skaidroja Tabūns, piebilstot, ka iepriekš šiem darbiem neatlicis laika.
LETA jau ziņoja, ka viens no Saeimā neiekļuvušās partijas "Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" (PCTVL) līderiem Jakovs Pliners solījās atgriezties privātskolā, kurs savulaik strādājis par direktoru.
Kā ziņots, 10.Saeimas vēlēšanās uzvarējušais politiskais spēks apvienība "Vienotība" parlamentā ieguvusi 33 deputātu mandātus. Otrs lielāko vēlētāju atvalstu saņēmušais politiskais spēks "Saskaņas centrs" ieguva 29 mandātus, bet Zaļo un zemnieku savienība ieguvusi 22 mandātus.
Apvienība "Par labu Latviju" ieguvusi astoņus mandātus 10.Saeimā, arī "Visu Latvijai"-"Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK saņēmusi astoņus mandātus. Citas partijas vai to apvienības parlamentā nav iekļuvušas, jo nav pārvarējušas 5% barjeru.
Kā liecina provizoriskie vēlēšanu rezultāti, no "Vienotības" saraksta Saeimā varētu būt iekļuvuši no Rīgas vēlēšanu apgabala - Ģirts Valdis Kristovskis, Ojārs Kalniņš, Lolita Čigāne, Rasma Kārkliņa, Ints Dālderis, Inguna Rībena, Andris Buiķis, Ilze Viņķele, Imants Lieģis, bet aiz svītras palikuši Linda Mūrniece un Vaira Paegle.
No Vidzemes ievēlēti Valdis Dombrovskis, Artis Pabriks, Ilma Čepāne, Ainars Latkovskis, Ina Druviete, Edvards Smiltēns, Andris Vilks, Arvils Ašeradens, Dzintars Ābiķis, Guntars Galvanovskis, Dzintra Hirša un Ilze Vergina.
No Latgales vēlēšanu apgabala varētu būt ievēlēti Aleksejs Loskutovs un Kārlis Šadurskis, bet no Kurzemes - Solvita Āboltiņa, Janīna Kursīte-Pakule, Silva Bendrāte un Ingmārs Kuklis. No Zemgales ievēlēti Sarmīte Ēlerte, Artis Kampars, Dzintars Zaķis, Atis Lejiņš, Aigars Štokenbergs un Klāvs Olšteins.
No "Saskaņas centra" Rīgas vēlēšanu apgabalā ievēlēti Jānis Urbanovičs, Sergejs Dolgopolovs, Andrejs Klementjevs, Artūrs Rubiks, Boriss Cilevičs, Sergejs Mirskis, Nikolajs Kabanovs, Igors Pimenovs, Mihails Zemļinskis, Igors Meļņikovs, Aleksejs Holostovs, Sergejs Potapkins, Aleksandrs Vasiļjevs, no Vidzemes - Ivans Klementjevs, Jānis Ādamsons, Juris Silovs, Aleksandrs Sakovskis, no Latgales - Jānis Tutins, Raimonds Rubiks, Ivans Ribakovs, Vladimirs Nikonovs, Tatjana Mieriņa, Aleksandrs Jakimovs, Aleksejs Burunovs, Sergejs Fjodorovs, no Kurzemes - Valērijs Agešins, Sergejs Dikterjovs, no Zemgales - Vitālijs Orlovs un Vladimirs Reskājs.
Zaļo un zemnieku savienība ieguvusi 22 mandātus. No Rīgas ievēlēti Raimonds Vējonis, Kārlis Seržants, Jānis Strazdiņš, no Vidzemes - Jānis Dūklavs, Ingmārs Līdaka, Iveta Grigule, Armands Krauze, Vitauts Staņa, Andris Bērziņš, no Zemgales - Augusts Brigmanis, Andris Bērziņš, Uldis Augulis, Dace Reinika, Aivars Dronka, no Latgales - Staņislavs Šķesters, Skaidrīte Pilāte, Jānis Klaužs, no Kurzemes - Gundars Daudze, Aija Barča, Dana Reizniece, Oskars Zīds un Dita Role.
No apvienības "Par labu Latviju" Kurzemē ievēlēts Ainars Baštiks, Vidzemē - Māris Kučinskis un Guntis Ulmanis, Latgalē - Rita Strode un Monvīds Švarcs, Rīgā - Ainārs un Inese Šleseri, bet Zemgalē - Andris Šķēle.
No apvienības "Visu Latvijai"-"Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK ievēlēti astoņi deputāti: no Rīgas - Dzintars Rasnačs un Einārs Cilinskis, no Vidzemes - Raivis Dzintars, Visvaldis Lācis, Jānis Dombrava, no Latgales - Jānis Trupovnieks, no Kurzemes - Gaidis Bērziņš, bet no Zemgales - Imants Parādnieks.