Francijas prezidents Emanuels Makrons svētdien telefonsarunā brīdinājis Baltkrievijas diktatoru Aleksandru Lukašenko no iesaistīšanās Krievijas karā pret Ukrainu, pavēstījis kāds Elizejas pilij tuvs avots.
Ilze Rijniece savā pop- projektā Āriya izdevusi jaunu dziesmu “Melodijas”, kas “sākotnēji tapa kā veltījums konkrētam cilvēkam, bet vēlāk ieguva plašākus vēstījuma apvāršņus”.
Dziedātāja un dziesmu autore Millia (īstajā vārdā Milija Volka) izdevusi savu pirmo oriģināldarbu “Tango”, uzreiz arī klausītājiem piedāvājot videoklipu. Sarīkota arī tā prezentācija “When Coffee Meets Whisky ” telpās, kur dziedātāja pastāstīja par klipa tapšanas aizkulisēm un pirmo reizi publiski izpildīja dziesmu klausītājiem.
Saeima šonedēļ noteica, ka par "Rail Baltica" projekta koordinēšanu atbildīgs turpmāk būs Ministru prezidents. Tā ir reakcija uz atklāsmi, ka ilgus gadus projekta ieviesēji darbojušies bez politiskās uzraudzības un bez skaidrības, kā finansēt būvniecību. Zem lupas nonākuši arī materiālu iepirkumi, vēsta TV raidījums "Nekā personīga".
Latvijas Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs aicina palielināt atbalstu Ukrainai, norādot, ka Krievija turpina veikt uzbrukumus civilajai infrastruktūrai un kara noziegumus.
Demisionējušajai Ministru prezidentei Evikai Siliņai (JV) ministra portfelis jaunajā valdībā varētu arī iet secen, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.
Ceturtdien Saeimas vairākums noraidīja iedzīvotāju iniciatīvas par 2.pensiju līmeņa izņemšanu nodošanu komisijai. Šis ir jau ceturtais balsojums Saeimā trīs mēnešu laikā par šo jautājumu, vēsta TV raidījums "Nekā Personīga".
Valsts austrumos gandrīz katru dienu lido droni, līdz vēlēšanām palikušas 132 dienas, bet Andrim Kulbergam jau rīt jāiet pie prezidenta ar atbildi, vai viņš spēj izveidot valdību. topošā koalīcija vienojusies par formulu - četras partijas, katrai četri amati un četri lielie darbi. Un jaunās valdības lielākais pārbaudījums būs nevis amatu sadale, bet naudas griešana pirms vēlēšanām, vēsta TV raidījums "Nekā Personīga".
Zemgales rajona tiesa Tukumā 6. augustā plkst. 10 sāks skatīt krimināllietu par trīs suņu nošaušanu pērnajā oktobrī Bauskas novada Brunavas pagastā, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
Brīži, kad enerģija pēkšņi “izdziest”, ir pazīstami gandrīz visiem, īpaši pēcpusdienā vai pēc garas, saspringtas darba dienas. Pirmais impulss bieži ir kafija, taču ne vienmēr tā ir labākā vai vienīgā izvēle - kofeīns var palīdzēt īslaicīgi, bet ne vienmēr risina pašu noguruma iemeslu.
Politiskie spēki, kuri varētu veidot topošo valdību, pagaidām atturīgi komentē valdības veidošanas sarunu virzību un iespējamo atbildības jomu sadalījumu.
Daudziem ir kāds pārtikas produkts, kas pilnībā atgādina bērnību. Auzu pārslas ir bijušas svarīga ēdienkartes sastāvdaļa no bērnības līdz pat mūsdienām.
Nacionālie bruņotie spēki (NBS) noslēguši meklēšanas darbus Drīdža ezerā Krāslavas novadā, Kombuļu pagastā, kur sestdienas rītā iegāzies un denotējis drons, aģentūrai LETA pavēstīja NBS pārstāvis Roberts Skraučs.
Latvijas vīriešu hokeja izlase svētdien pasaules čempionāta sestajā mačā ar rezultātu 6:0 (3:0, 3:0, 0:0) uzveica Lielbritāniju, nostiprinoties pozīcijās cīņā par vietu ceturtdaļfinālā.
Ceriņi (Syringa vulgaris) pavasarī ir viens no atpazīstamākajiem un romantiskākajiem ziediem - smarža, violetie ķekari un bērnības tradīcija meklēt mazo “laimes pieclapīti”. Daudzi to ir darījuši kā rotaļu: ieliek ziediņu mutē un apēd, cerot uz veiksmi vai vienkārši ziņkārības dēļ. Bet jautājums ir ļoti praktisks - vai ceriņi vispār ir ēdami, un vai tas ir droši?
Aizkraukles novada Staburaga pagastā sestdien no Daugavas izcelts bojāgājis cilvēks, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.