Trešdiena, 8.februāris

redeem Aldona, Česlavs

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardLatvijā

Valsts policija aicina šaujamieroču un gāzes ieroču īpašniekiem līdz septembrim izpildīt vairākas jaunas prasības, portālu "NRA" informēja Valsts policija.
3.feb Portāls nra.lv
Pagājušajā gadā salīdzinājumā ar 2021.gadu rūpniecības produkcijas apjoms pēc kalendāri koriģētiem datiem salīdzināmajās cenās palielinājās par 0,8%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati.
3.feb Ziņu aģentūra LETA
Jaunās desmitgades ģeopolitiskās izmaiņas, kā arī paredzamā globālā klimata pārmaiņu turpināšanās nes ne tikai finanšu satricinājumus, bet arī jaunas pelņas iespējas. Pēdējās attiecas arī uz Latvijas iedzīvotājiem, kuri var atļauties kaut dažus simtus eiro vērtas investīcijas nākotnei.
3.feb Mārtiņš Apinis
Koalīcijai jāatbalsta finanšu līdzekļu savlaicīga piešķiršanu Centrālajai vēlēšanu komisijai (CVK), lai veicinātu veiksmīgu jaunievēlētās CVK darbu, šāds redzējums šodien iezīmējās opozīcijas deputātu paustajā Saeimas sēdē.
2.feb Ziņu aģentūra LETA
Satiksmes ministram Jānim Vitenbergam tiekoties ar Konkurences padomes (KP), Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB), Tieslietu ministrijas, Finanšu ministrijas un Autotransporta direkcijas (ATD) pārstāvjiem, ceturtdien nolemts aktualizēt Publisko iepirkumu vadlīnijas, aicinot pasūtītājus jau līgumos iekļaut potenciālos riskus, lai aizliegtas vienošanās gadījumā tos būtu iespējams lauzt, aģentūru LETA informēja Vitenberga padomniece komunikācijas jautājumos Aļona Zandere.
2.feb Ziņu aģentūra LETA
Šorīt tikaī atklāts pirmais "Lidl" veikals Ķengaragā! Ar savu 1700 kvadrātmetru lielo tirdzniecības zāli tas ir visplašākais Latvijā
2.feb Portāls nra.lv
Subsīdiju "Balsts" mājokļa iegādei "Attīstības finanšu institūcijā "Altum"" ("Altum") saņēmušas jau 1000 daudzbērnu ģimenes, aģentūru LETA informēja "Altum" pārstāvji.
2.feb Ziņu aģentūra LETA
Mainīgās "Euribor" likmes celšanās rezultātā pieaudzis iedzīvotāju skaits, kas daļēji vai pilnā apmērā vēlas dzēst kredītsaistības pirms termiņa, liecina bankas "Citadele" informācija par hipotekāro kredītu tendencēm 2022.gadā.
2.feb Portāls nra.lv
No Eiropas Savienības (ES) struktūrfondu daudzgadu budžeta Latvijas ekonomikā tiks investēts gandrīz miljards eiro, lai sekmētu digitālo transformāciju uzņēmējdarbībā, celtu uzņēmumu konkurētspēju, eksportspēju un produktivitāti, mazinātu nevienlīdzību, veicinātu energoefektivitāti mājokļos un uzņēmumos, vēsta ekonomikas ministre Ilze Indriksone (NA).
2.feb Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
"Luminor Bank" peļņa pērn sasniegusi 124,7 miljonus eiro, kas ir par 66,9% vairāk nekā 2021.gadā, informē bankas pārstāvji.
2.feb Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Ģeopolitiskā fona pasliktināšanās, kas saistīta ar Krievijas iebrukumu Ukrainā, ir atstājusi nelabvēlīgu ietekmi uz investīciju vidi Latvijā, tomēr nauda turpina ienākt mūsu valsts tautsaimniecībā. Tas sola gan jaunas darba vietas, gan attīstību kopumā.
2.feb Mārtiņš Apinis
Nepilns pusmiljons eiro mēnesī no Latvijas iedzīvotāju iemaksām dzērienu pudeļu depozīta sistēmā netiek izņemts, bet gan 4,5 miljonu tukšu pudeļu veidā izkaisīts pa ielām un parkiem, grāvjiem, laukiem un mežiem.
2.feb Arnis Kluinis
“Neatkarīgās” aprēķini liecina, ka kopumā astoņu gadu laikā – no 2015. līdz 2022. gadam – “Swedbank” dividenžu veidā no Latvijas ir izvedusi ap 529 miljoniem jeb vairāk nekā pusmiljardu eiro!
2.feb Rolands Pētersons
Latvijā decembrī bezdarba līmenis bija 7,1%, un tas bijis augstāks nekā Eiropas Savienībā (ES) un eirozonā vidēji, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
1.feb Ziņu aģentūra LETA
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) šī gada budžetā pieteikusi 36 prioritāros pasākumus 274,3 miljonu eiro vērtībā, bet atbalstīti tikai divi, trešdien Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldību komisijā informēja VARAM valsts sekretāra vietniece Elita Turka.
1.feb Ziņu aģentūra LETA
Saeimas Ilgtspējīgās attīstības komisija uzdevusi Klimata un enerģētikas ministrijai (KEM) izvērtēt iespējas atjaunot biopiejaukuma degvielai prasību no šī gada aprīļa aprīļa un noteikt biopiejaukuma prasību visu gadu.
1.feb Ziņu aģentūra LETA
Saeimas Sociālo un darba lietu komisija skeptiska par sabiedrības iniciatīvu, kas rosina grozīt Darba likuma 131.pantu un paredz četru dienu un 32 stundu darba nedēļu, bet aicina vērtēt elastīgu darba laiku, izriet no šodienas komisijas sēdē paustā.
1.feb Ziņu aģentūra LETA
Par atalgojuma izmaiņām Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) stacionāra "Latvijas Onkoloģijas centrs" ārstiem varēs domāt pēc valsts budžeta apstiprināšanas, aģentūrai LETA sacīja slimnīcas padomes loceklis Valts Ābols.
1.feb Ziņu aģentūra LETA
Ar globālām nepatikšanām saistītās negācijas nemet līkumu Latvijai, tomēr pagaidām nav pamata runāt par kardinālu situācijas pasliktināšanos. Gads sācies ar uzņēmēju noskaņojuma uzlabošanos Latvijā, kas būtu vērtējama kā laba zīme ekonomikas virzībai vismaz tuvākajiem mēnešiem.
1.feb Mārtiņš Apinis
Veiksmīgi noslēdzoties veikala ēkas būvniecības darbiem, “Lidl” šodien paziņo par sava pirmā Ķengaraga veikala atklāšanu 2. februārī Rīgā, Prūšu ielā 1.
1.feb Portāls nra.lv
Konsolidētā kopbudžeta ieņēmumi pērn bija 14,3 miljardu eiro apmērā, bet izdevumi - 15,7 miljardu eiro apmērā, tādējādi veidojot 1,451 miljarda eiro deficītu, kas ir par 394,1 miljonu eiro mazāk nekā 2021.gadā, aģentūru LETA informēja Finanšu ministrijā (FM).
31.jan Ziņu aģentūra LETA
Elektroenerģijas pārvades sistēmas operatora AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) un sadales sistēmas operatora AS "Sadales tīkls" tarifos, kas stāsies spēkā 2023.gadā, nedrīkstēs iekļaut iepriekšējo periodu zaudējumus, paredz šodien Ministru kabinetā atbalstītie grozījumi Energoresursu cenu ārkārtēja pieauguma samazinājuma pasākumu likumā.
31.jan Ziņu aģentūra LETA