vasara

10.jūl
Pēdu veselība ir nepieciešama ikvienam un tā ir ļoti svarīga, tomēr bieži visaizmirstākā ķermeņa zona.
20.jun
Ceturtdien plkst.23.50 būs saulgrieži un Zemes ziemeļu puslodē iestāsies astronomiskā vasara.
18.jun
Vasaras brīvlaiks rit pilnā sparā – bērniem šis ir ilgi gaidītais atpūtas un izklaižu laiks, bet vecākiem tas var radīt arī dažādas raizes.
3.jun
Kad tad, ja ne tagad? Kalendāra datumi, saule un gaisa temperatūra norāda tikai uz vienu - ir klāt vasara, kas nozīmē jaunu ciklu gan dabā, gan mums, gan attiecīgi skapja satura pielāgošanu vasaras noskaņojumam.
1.jun
Tas, ka vasaru gaida atplestām rokām – gan mazi, gan lieli, ir tiesa. Bērniem skola ir galā un pieaugušajiem vasara ir īstais atvaļinājumu laiks. Taču reizēm jūnijs, jūlijs un augusts var paskriet vēja spārniem.
27.mai
Šogad pavasaris ir pārsteidzis ar karstām gaisa temperatūrām, kas mudina cilvēkus vairāk doties svaigā gaisā, bet jāatceras, ka gan saule, gan karsts laiks ietekmē mūsu veselību.
23.sep 2023
23.septembrī, plkst.9.50 bija rudens ekvinokcija - Zemes ziemeļu puslodē iestājās astronomiskais rudens.
20.aug 2023
Saulainā laikā vairāk saskaramies ar pigmenta plankumu parādīšanos uz ādas, kā arī ādas tonis mēdz kļūt nevienmērīgāks. Kādi ir galvenie iemesli un vai iespējams tos novērst? Stāsta dermatoloģe Viktorija Rogova un farmaceite Ilze Priedniece.
16.aug 2023
Pinnes un folikulīts, ādas jutīgums saules un sāļa ūdens ietekmē ir starp tām problēmām, kas ik vasaru skar lielu daļu cilvēku, tomēr no šīm kaitēm lielākoties iespējams izvairīties, ja vien zina, kā rīkoties. Par to, kā par sevi parūpēties, lai justos labāk, plašāk skaidro farmaceite Zane Melberga.
10.aug 2023
Vasaras izskaņa nereti ir laiks, kad daudzi steidz sasaldēt augļus, ogas un dārzeņus, lai tos baudītu arī gada drēgnajos mēnešos. Kā sagatavot saldētavu jaunu produktu sasaldēšanai un ko ņemt vērā pirms produktu saldēšanas – padomos dalās “LG Electronics” eksperts Andris Kalniņš.
9.aug 2023
Atvaļinājumu laiks un sastrēgumi atpūtnieku iecienītos maršrutos ir tikai daļa no autovadīšanas riskiem, kas var samazināt drošību uz ceļa. Iespējamus apdraudējumus rada arī mainīgie laikapstākļi, slikta pašsajūta un neatbilstoša transportlīdzekļa apkope. "Avis" apkopojis piecus padomus drošiem vasaras izbraucieniem.
8.aug 2023
Jūlijs bijis karstākais mēnesis laikapstākļu novērojumu vēsturē, otrdien pavēstīja Eiropas Savienības (ES) Zemes novērošanas programma "Copernicus".
8.aug 2023
Vasara ir gadalaiks, kad atpūšamies, izbaudām sauli un gūstam pozitīvas emocijas, vairāk uzturamies svaigā gaisā un esam arī fiziski aktīvāki. Kas jāzina par sirds veselības profilaksi vasarā un ko darīt, lai sirdij šajā laikā palīdzētu? Stāsta farmaceite Dace Persa.
30.jūl 2023
Vasara ir īstais laiks, lai baudītu gardus un vitamīniem bagātus augļus un ogas. Noskaidro, kuri augļi un ogas ir visveselīgākie un vitamīniem bagātākie vasaras sezonā! Šie sezonālie augļi būs arī visgardākie tieši vasaras laikā!
29.jūl 2023
Atpūšoties pie ūdenstilpnēm reizēm var kļūt pavēss. Izveido pavisam vienkāršu pončo, kurš palīdzēs ne tikai uzsūkt mitrumu pēc peldes, bet arī sasildīties.
25.jūl 2023
Kas jāzina un kā jārīkojas, lai, baudot patīkamās aktivitātes vasaras tveicīgajās dienās, neiedzīvotos karstuma dūrienā, stāsta farmaceite Laila Zālīte.
24.jūl 2023
Gāzētu vai negāzētu? Šis jautājums ir aktuāls pie teju jebkuras ēdienreizes restorānā, un mūsdienās šķiet, ka atbilde lielākoties ir: gāzētu, lūdzu! Šis draiski burbuļojošais dzēriens ir piedzīvojis popularitātes pieaugumu un nekas neliecina par tā norietu.
21.jūl 2023
Šis triks noderēs ikvienam, lai atpūta pludmalē nebeigtos bēdīgi! Pasargā savas vērtīgās mantas no zaglīgām rokām!
20.jūl 2023
Daudzi cilvēki kosmētiku un smaržas glabā vannas istabā. Tas ir ērti - lielākā daļa higiēnas procedūru un rituālu notiek tur. Un tas ir estētiski - pudelītes plauktos izskatās tik skaisti. Taču izrādās, ka tā ir rupja kļūda. Un tā nav vienīgā.
15.jūl 2023
Pavisam vienkāršs triks, kā karstajās vasaras dienās ilgāk pudelē saglabāt ūdeni aukstu!