TOP

27.sep 2019
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura un arī satura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.
27.sep 2019
9 gadījumos no 10 smagas traumas bērni vecumā līdz viena gada vecumam gūst mājas apstākļos. Tas visbiežāk saistīts ar nedrošu vidi, vecāku neuzmanību vai nezināšanu. Lai padarītu savu mājokli bērnam drošāku, ne vienmēr nepieciešams doties uz veikalu pēc īpaši šim mērķim radītiem priekšmetiem. Īsajā video jaunā divu bērnu māmiņa Linda Ķuze parāda 10 vienkāršus veidus, kā ikviens ar teju katrā mājā pieejamiem ikdienišķiem priekšmetiem var padarīt savu mājokli bērnam drošāku.
26.sep 2019
Rudens gadalaiks ierasti nes gan skaistas, raibas koku lapas, gan dažādus vīrusus, tādēļ ir svarīgi ne tikai pārkārtot savu garderobi, bet arī izvērtēt savas ģimenes ikdienas paradumus. Lai palīdzētu Latvijas ģimenēm sagatavoties rudenīgi mainīgajiem laikapstākļiem, pediatrs Edgars Mednis apkopoja ieteikumus, kas būtu jāiekļauj rudens ikdienas pirkumu sarakstā, lai stiprinātu bērnu un visas ģimenes imunitāti.
25.sep 2019
Pirktākās grāmatas 16.09.2019.–22.09.2019
25.sep 2019
Jau pavisam drīz, 4. oktobrī, pie Latvijas kino skatītājiem nonāks režisora Jura Kursieša un studijas “Tasse Film” pilnmetrāžas spēlfilma “Oļegs” – uz patiesiem notikumiem balstīts skaudrs stāsts par kāda austrumeiropieša labākas dzīves meklējumiem Beļģijā. Galvenais varonis nokļūst bezcerīgā situācijā, kad viņa dzīvi sāk kontrolēt poļu noziedznieks. Lūk, astoņi interesanti fakti, kas atklāj filmēšanas aizkulises.
23.sep 2019
Pēc Pasaules veselības organizācijas datiem* vairāk nekā 5 % pasaules iedzīvotāju jeb 466 miljoni cilvēku saskaras ar vājdzirdību. Tiek prognozēts, ka līdz 2050. gadam šis skaitlis pieaugs un sasniegs vairāk nekā 900 miljonus cilvēku, proti, viens no desmit pasaules iedzīvotājiem saskarsies ar dzirdes problēmām. Lai gan nav veikta precīza uzskaite, Latvijas Vājdzirdīgo atbalsta asociācija “Sadzirdi.lv” lēš, ka Latvijā šobrīd varētu būt aptuveni 280 000 cilvēku ar dzirdes traucējumiem. Iemeslus, kāpēc tik daudzi saskaras ar dzirdes traucējumiem, skaidro sertificētā farmaceite Alīna Fleišmane.
23.sep 2019
Nereti gadās, ka iecienītajam un tik ļoti mīļajam kreklam ir parādījies kāds neizmazgājams traips, vai caurums. Lai to neizmestu atkritumos, "Rimi" sagatavojis trīs idejas, kā tam piešķirtu jaunu elpu un izskatu. Izmēģini batikošanu, bārkstis vai radi ko jaunu, uzšujot svārkus!
23.sep 2019
Jauna mājokļa iegāde vienmēr ir ne vien atbildīgs, bet arī aizraujošs un patīkamām gaidām piepildīts process. Brīdī, kad tiek apsvērta jauna mājokļa iegāde, automātiski gribas doties ekspedīcijā pa sludinājumu portāliem cerībā, ka tur ieraudzītais būs tieši tas, kas meklēts. Tomēr biežāk, pēc vairākām meklējumos pavadītām stundām, nepamet sajūta, ka meklētais vai nu vispār neeksistē, vai nav sasniedzams. Īpašuma atrašana un iegāde ir laikietilpīgs process, kas var aizņemt no viena mēneša līdz pat gadam aktīvas meklēšanas, tādēļ vērts rūpīgi sagatavoties. Lai meklējumi tomēr rezultētos izsapņotajā mājoklī, nekustamo īpašumu kompānija “Latio” apkopojusi piecus vienkāršus, bet svarīgus soļus tiem, kas pašu spēkiem nolēmuši iegādāties savu pirmo īpašumu.
16.sep 2019
Inese Kreicberga – žurnāliste, TV raidījuma «Ķepa uz sirds» idejas autore un producente. Šo astoņu gadu laikā tapuši vairāk nekā 300 raidījumi, taču galvenais – atrastas mājas vairāk nekā 1000 dzīvniekiem. Skatītāju iemīļotais TV raidījums «Ķepa uz sirds» septembrī startēs ne tikai ierastajos sestdienu rītos LTV1, bet arī radio tiešraidē – no 15. septembra būs dzirdams «Radio SWH»!
16.sep 2019
Lai arī vasara bija matu augšanai vislabvēlīgākais laiks, tā varēja atstāt arī negatīvu ietekmi uz matu veselību un izskatu.
16.sep 2019
Slavenais astrologs Pāvels Globa nosaucis piecas horoskopa zīmes, kurām šī gada pēdējie mēneši kļūs par "lūzuma punktiem" un pilnībā mainīs dzīvi.
15.sep 2019
Ik pa laikam medijos parādās līdz šim nezināmi slavenās bulgāru gaišreģes Vangas pareģojumi, tostarp, nosauktas četras horoskopa zīmes, kurām Vanga esot solījusi pārmaiņas privātajā dzīvē vēl šogad, raksta "topnews.lv".
13.sep 2019
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.
12.sep 2019
Deju studijas «Kaprīze» vadītājai Sintijai Upeniecei hobijs un darbs ir viņas sirdslieta. Upenieku ģimenē aug trīs mazi bērni, kas arī ir Sintijas dzīves piepildījums. Komentāri lieki – ikviena mamma viņu sapratīs. Kaut arī Sintija ne reizi nav bijusi pienācīgā dekrēta atvaļinājumā, ir panākts līdzsvars starp darbu un ģimenes dzīvi.
12.sep 2019
Pasaules universitāšu reitingā "Times Higher Education" Latvijas Universitāte (LU) ierindojusies "Top 1000" lejasdaļā, savukārt Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) un Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU) ir iekļuvušas labāko 1400 augstskolu starpā.
11.sep 2019
Pirktākās grāmatas 02.09.2019.–08.09.2019.
11.sep 2019
Putnu gripa, Ebolas, tropu un citi eksotiski drudži – brīžiem šķiet, ka teju ik dienu parādās ziņas par kādu bīstamu vīrusu, kas spēj izraisīt nāvējošas saslimšanas un draud izplatīties plašās teritorijās. Tas liek uzdot jautājumu, cik daudz esam gatavi cīnīties ar nezināmiem vīrusiem vai zināmu vīrusu mutācijām?
11.sep 2019
Slavenais Krievijas astrologs Pāvels Globa pastāstīja, kuras horoskopa zīmes šogad rudenī piedzīvos patiesi romantiskus mirkļus.
10.sep 2019
Jau sen pagājuši laiki, kad tirgū nebija pieejamas ērti lietojamas un mūsdienīgas kontaktlēcas. Pateicoties zinātnes atklājumiem un jaunākajām tehnoloģijām, kontaktlēcas mūsdienās kļuvušas par ērtu ikdienas risinājumu redzes korekcijai. To straujā attīstība pēdējos pārdesmit gados izraisījusi teju revolūciju, kā rezultātā, īpaši aktīvās dzīves piekritēji, arvien biežāk briļļu vietā izvēlas kontaktlēcas. Lai gan vispopulārākās kontaktlēcas ir tieši jaunākās paaudzes vidū - vecumā līdz 34 gadiem, to priekšrocības novērtē arī vecāki cilvēki.
9.sep 2019
Septembris daudziem nāk komplektā ar jauna mācību gada sākumu, turklāt tiem, kas vēlas būt veiksmīgi, mūsu dienās ir jāmācās visu mūžu. Un tehnikas attīstība dod praktiski neierobežotas iespējas – internetā ir tik daudz materiālu, kā arī kursi tiešsaistē, bet vislielākais klupšanas akmens ir pašdisciplīnas trūkums.